Góry
Polonina Wetlinska
Autor: Przemyslaw Kozuch
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Chatki letniskowe, to znakomity alternatywa noclegów gdy preferujesz wypoczynek w Bieszczadach

Bieszczady? Można powiedzieć, że jest to „dziki zachód” naszego kraju, lecz w pozytywnym tego słowa przesłaniu. pejzaż tej tajemniczej oraz uroczej okolicy ma liczne oraz charakterystyczne szczegóły, które posiadają swój niepowtarzalny urok i tworzą niepowtarzalną nigdzie indziej atmosferę. To w szczególności niezliczone pierwotne doliny, wijący się San, duże bezludne okolice oraz zalew Soliński.
stok
Autor: Kyle Pearce
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

W jakie miejsce lepiej jest wyjechać na wakacje czy ferie, do polskich kurortów czy gdzieś za granicę.

Corocznie wiele osób staje przed wyborem, gdzie jechać na swoje wakacje czy ferie. Do dyspozycji jest przede wszystkim nasz kraj, z jednej strony bardzo piękny, a z drugiej mający mnóstwo denerwujących rzeczy. Przykładowo latem cały czas ogromną popularnością będą się cieszyć wakacje nad Bałtykiem. Jednak często bywają tu kłopoty z pogodą, wielu ludzi narzeka na wysokie ceny i ogromną komercję.
łazienka hotelowa
Autor: xlrider
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Kolejny weekend, nowy problem, czyli palcem po mapie w szukaniu nieodkrytych miejsc i zachwycających atrakcji.

Nadchodzi weekend i nie wiesz co z nim począć. Przejrzałeś już miejskie atrakcje na ten miesiąc i nie tryskasz zachwytem. Prawdopodobnie kolejne dwa dni na kanapie przed telewizorem lub z książką? Niekoniecznie. W Polsce jest dużo fascynujących miejsc, których przypuszczalnie nadal nie odnalazłeś.
w ośrodku SPA
Autor: Familjen Helsingborg
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

SPA - terapia na chandrę

Stres, podenerwowanie wiążące się z aktywnością zawodową i obowiązkami powoduje, że w dni powszednie niełatwo nam się zrelaksować. Naszemu ciału i duszy należy się urlop. I to taki, w trakcie którego będziemy mogli zadbać o swój wygląd i formę psychiczną. Odprężające SPA to rozwiązanie najlepsze. Niezależnie na to co wybierzemy: korzystanie z zabiegów odchudzających, odżywczych czy oczyszczających skórę – skutki mile nas zaskoczą.
Bieszczady
Autor: Przemyslaw Kozuch
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Świetny pomysł na wyciszające wakacje dla ludzi, którzy myślą o ucieczce od szarej rzeczywistości

Jeżeli marzysz o rozluźniającym wyjeździe na urlop, który da o codzienności to pojedź w Bieszczady. Przeżyjesz tam niezapomniany czas na łonie przyrody zachwycając się przepięknymi widokami.
Wakacje nad morzem
Autor: J. Triepke
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Rozrywka w mieście

Miast marzyć o dalekich wyjazdach w egzotyczne miejsca, trzeba wyszukać interesujące miejsca w sąsiedztwie miejsca zamieszkania. Takich miejsc w Polsce nie brakuje. Weekendowe zwiedzanie miasta i jego sąsiedztw zupełnie nie musi być szare. Co więcej, taka wycieczka może obrócić się w fantastyczną przygodę, jeśli tylko się stosownie przygotujemy.
Bałtyk
Autor: Bär Baer
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Lato nad polskim morzem.

Przygotowując się do wczasów przeważnie rozpoczynamy przygotowania od głównego wyboru – góry czy morze. Zarówno pierwsza jak i druga możliwość ciągnie za sobą mnóstwo korzystnych konsekwencji. Urlop w górach pozwoli odnaleźć wewnętrzną harmonię dzięki otoczeniu prawdziwej, nieopanowanej jeszcze przez człowieka natury, a przeprawy licznymi szlakami turystycznymi wpłyną pozytywnie na ogólną kondycję fizyczną gości.
Bieszczady, pensjonat Dom Borsuczyna
Autor: www.pensjonaty-bieszczady.pl
Zaczerpnięte z: www.pensjonaty-bieszczady.pl

Jak jechać na wakacje to koniecznie do interesujących miejscowości. Miejmy na uwadze, że liczy się dobry wypoczynek i niezapomniane doznania

Jak już postanowimy, że jedziemy, a przecież niezbyt często wyjeżdżamy, to co będzie nam przyświecać? Zapewne, żeby wolny czas spędzić jak najbardziej przyjemnie, bez niepotrzebnych problemów, ażeby nie przepłacać za bardzo i mieć ciągle siłę na nowe atrakcje?
piękne góry
Autor: Matt Kowal
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Spacery po polskich górach

Zarówno w dawnych czasach, jak i współcześnie istnieje wielu miłośników górskich wycieczek. Nierzadko są to ludzie, którzy w górskich okolicach szukają spokoju i wyciszenia, jak również aktywności. Wybierają oni różnorodne sposoby przebywania górskich szlaków, na przykład na piechotę lub na rowerze.
góry i wypoczynek
Autor: Beraldo Leal
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Gdzie najlepiej wypocząć w górach? Udzielamy kilka sprawdzonych porad.

Spędzanie wczasów i generalnie wolnego czasu w górach staje się ostatnio coraz bardziej powszechne. Popularność ta wzrasta razem ze wzrostem ilości pasjonatów aktywnego wypoczynku. Wolny czas nad morzem przykładowo kojarzy się najczęściej tylko z biernym spędzaniem czasu, w większości przypadków polegającym na opalaniu się na plaży i pływaniu w morzu.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.