Góry
Bałtyk
Autor: Bär Baer
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Lato nad polskim morzem.

Przygotowując się do wczasów przeważnie rozpoczynamy przygotowania od głównego wyboru – góry czy morze. Zarówno pierwsza jak i druga możliwość ciągnie za sobą mnóstwo korzystnych konsekwencji. Urlop w górach pozwoli odnaleźć wewnętrzną harmonię dzięki otoczeniu prawdziwej, nieopanowanej jeszcze przez człowieka natury, a przeprawy licznymi szlakami turystycznymi wpłyną pozytywnie na ogólną kondycję fizyczną gości.
łazienka hotelowa
Autor: xlrider
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Kolejny weekend, nowy problem, czyli palcem po mapie w szukaniu nieodkrytych miejsc i zachwycających atrakcji.

Niedługo weekend i nie wiesz co z nim począć. Przejrzałeś już miejscowe atrakcje na ten miesiąc i nie tryskasz zachwytem. Możliwe następne dwa dni na kanapie przed telewizorem albo z książką? Niekoniecznie. W Polsce jest dużo cudownych miejsc, których zapewne nadal nie odnalazłeś.
Bieszczady, pensjonat Dom Borsuczyna
Autor: www.pensjonaty-bieszczady.pl
Zaczerpnięte z: www.pensjonaty-bieszczady.pl

Jak jechać na wakacje to koniecznie do interesujących miejscowości. Miejmy na uwadze, że liczy się dobry wypoczynek i niezapomniane doznania

Jak już postanowimy, że jedziemy, a przecież niezbyt często wyjeżdżamy, to co będzie nam przyświecać? Zapewne, żeby wolny czas spędzić jak najbardziej przyjemnie, bez niepotrzebnych problemów, ażeby nie przepłacać za bardzo i mieć ciągle siłę na nowe atrakcje?
piękne góry
Autor: Matt Kowal
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Spacery po polskich górach

Zarówno w dawnych czasach, jak i współcześnie istnieje wielu miłośników górskich wycieczek. Nierzadko są to ludzie, którzy w górskich okolicach szukają spokoju i wyciszenia, jak również aktywności. Wybierają oni różnorodne sposoby przebywania górskich szlaków, na przykład na piechotę lub na rowerze.
góry i wypoczynek
Autor: Beraldo Leal
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Gdzie najlepiej wypocząć w górach? Udzielamy kilka sprawdzonych porad.

Spędzanie wczasów i generalnie wolnego czasu w górach staje się ostatnio coraz bardziej powszechne. Popularność ta wzrasta razem ze wzrostem ilości pasjonatów aktywnego wypoczynku. Wolny czas nad morzem przykładowo kojarzy się najczęściej tylko z biernym spędzaniem czasu, w większości przypadków polegającym na opalaniu się na plaży i pływaniu w morzu.
Bieszczady
Autor: Przemyslaw Kozuch
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Świetny pomysł na wyciszające wakacje dla ludzi, którzy myślą o ucieczce od szarej rzeczywistości

Jeśli fantazjujesz o spokojnym wyjeździe na wakacje, który pozwoli ci zapomnieć o codzienności to wybierz się w Bieszczady. Przeżyjesz tam rewelacyjny czas na łonie przyrody oglądając piękne widoki.
stok
Autor: Kyle Pearce
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

W jakie miejsce lepiej jest wyjechać na wakacje czy ferie, do polskich kurortów czy gdzieś za granicę.

Co roku wielu ludzi staje przed wyborem, gdzie jechać na swoje ferie czy wakacje. Do dyspozycji jest przede wszystkim nasz kraj, na pewno przepiękny, a z drugiej mający mnóstwo denerwujących rzeczy. Przykładowo latem cały czas ogromną popularnością cieszą się wakacje nad Morzem Bałtyckim. Lecz często bywają tu problemy z pogodą, wiele osób narzeka na strasznie wysokie ceny i ogromną komercję.

Podaruj sobie niebiańskie wakacje w polskich górach.
Kierunek Zakopane: tam powinieneś pojechać!

Zakopane - Kasprowy Wierch
Autor: Oliver
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Jeśli myślisz o idealnym urlopie, koniecznie pojedź do Zakopanego.Z jakiego powodu? Przekonaj się sam!
malowidło - wakacje
Autor: Harco Rutgers
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Urlop w Szczawnicy - dlaczego warto pojechać w góry

We współczesnych czasach ludzie przykładają bardzo wiele uwagi do zdrowego trybu życia. Właściwa dieta i aktywność fizyczna to kwestie, o które coraz więcej osób troszczy się na co dzień. Tego rodzaju swoisty trend wpływa na rosnącą popularność wszelkiego rodzaju sportów oraz np. turystyki górskiej. Ludzie coraz chętniej zamiast spędzać urlop na leżeniu na plaży wybierają aktywny wypoczynek polegający m.in. na pieszych wędrówkach.
widok na Tatrt
Autor: Pawel Pacholec
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu turyści tak tłumnie przyjeżdżają do głównego miast Tatr, czyli do Zakopanego

Można z całą odpowiedzialnością, rzec, że Tatry stały się sławne i to jeszcze w czasach zaborów za sprawą lekarza Tytusa Chałubińskiego. To dzięki jego wysiłkom obszar zakopiański stał się miejscem, do którego już od wielu lat przybywają kuracjusze. Chorzy cierpiący na schorzenia układu oddechowego mogą pooddychać tutaj czystym górskim powietrzem. Jednak to nie walory uzdrowiskowe rzeczonej okolicy są powodem, dla którego na południe Polski nieustannie mkną zatłoczone pociągi, a Zakopianka bywa drogą, która często się korkuje.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.