Typ
podatek
Autor: Wilson Hui
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Czy powinniśmy postarać się o otrzymanie zwrotu podatku w związku z pracą za granicą? Który dokument będzie konieczny, aby starać się o zwrot podatku z Holandii

Wyjeżdżając za granicę na zarobek dobrze jest pamiętać, by po powrocie rozliczyć podatek. Możemy w ten sposób otrzymać całkiem niezłą gotówkę, jaka będzie bonusem do wcześniej zarobionych pieniędzy.
ewidencja
Autor: Jean-Sebastien Roy
Zaczerpnięte z: Ogród pełen cienia

Co jest konieczne do skutecznego inwestowania własnych funduszy?

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się, czy posiadasz żyłkę do inwestowania swoich funduszy, mógłbyś spróbować swoich sił w FIO. Jest to dosyć bezpieczny sposób, jednak w zależności od rodzaju danego budżetu trzeba liczyć się ze stratą wpłaconej kwoty.


Co jest konieczne do skutecznego inwestowania własnych funduszy?

Są 4 różne rodzaje funduszy: pieniężny, obligacji oraz hybrydowy czy na koniec akcji.
firma
Autor: Asamblea Nacional del Ecuador
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Na rynku zatrudnienia istnieje duże zróżnicowanie, czasami warto się przekwalifikować, żeby wyszukać posadę

Zdobycie porządnego zatrudnienia bywa niesamowicie istotne, ludzie potrzebują bezpiecznego źródła dochodu. Bez tego nie mogą sprostać elementarnym potrzebom własnym oraz bliskich. Nieraz zdarza się, że ze zdobyciem zatrudnienia bywa trudno, w niektórych wypadkach konieczne jest przekwalifikowanie się.
Płacenie podatków
Autor: Chris Potter
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Miałeś przychody w zeszłym roku? Musisz zapłacić podatek

W Polsce, każda osoba, która zatrudniona jest na różnego rodzaju umowach prawnych, albo posiada przychody pochodzące z innych działalności, przykładowo własnej firmy musi zadeklarować swój dochód. W większości sytuacji kwestia ta nie jest za bardzo trudna, przede wszystkim dlatego, że mamy do wyboru różnego rodzaju programy. Jeśli potrzebujesz złożyć deklarację, masz kilka odmiennych opcji zrobienia tego do dyspozycji. Pamiętaj tylko żeby zdążyć z tym przed zakończeniem kwietnia.
praca
Autor: Microlinks
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Biura typu rachunkowego na obszarze Malborka - czyli, "nie istnieje nas tak mało, jak się zdaje"!

Jak zapewne wielu spośród Was dobrze wie - i chodzi tutaj zarazem o osoby zamieszkujące jak również przejezdne - że miasteczko Malbork, nie bywa nazbyt sporym miastem, mimo że jego historia jest niewiarygodnie znacząca, nie wspominając już o bogactwie owej natury historycznej w postaci między innymi zameczku krzyżackiego, który to jest zarazem najbardziej ważnym miejscem wewnątrz tym konkretnym miasteczku.
oferty pracy
Autor: Doug Kerr
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Czym cechują się fundusze inwestycyjne otwarte oraz czy to korzystna inwestycja?

Mówi się, ze pieniądze powinny na siebie pracować. Mogą to robić np. przy pomocy różnorodnych narzędzi finansowych, takich jak GPW, lokaty bankowe bądź fundusze inwestycyjne.
ustawa o podatku dochodowym od osób fizycznych
Autor: UBM
Zaczerpnięte z: UBM

Czy interesuje nas ustawa o podatku dochodowym od osób fizycznych?

Jeżeli zajmujemy się rozliczaniem rocznym, które potrzeba przedstawić w urzędzie skarbowym, to obowiązkowo musimy być na bieżąco z wszystkimi zmianami.
narzędzia
Autor: Guillaume Speurt
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Czy reklamy na telebimie może być skuteczna?. Sprawdź sam.

Ekrany diodowe, powszechnie zwane telebimami, stanowią dziś przedmiot sporu. Czy są efektywną formą reklamy? Czy mogą dostarczyć większe zyski dla reklamodawcy? Jeszcze parę lat temu były one niusem oraz jak żaden inny model promowania danej usługi bądź danego produktu przyciągały uwagę potencjalnego konsumenta.
biznes
Autor: greensefa
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Usługi finansowe - czym one są i jakie rzeczy tak naprawdę mamy możliwość do nich po zaliczać?

Przede wszystkim nim rozpoczniemy nasz nowy artykuł, musimy wytłumaczyć, czym jest usługa finansowa - a jest to najzwyczajniej usługa świadczona przez podmiot, który to działa typowo w sektorze finansowym (a więc przez tak nazywanego "pośrednika finansowego"), który wiąże się wraz z inwestowaniem, albo pozyskiwaniem środków pieniężnych, a także zagwarantowaniem ich odpowiedniego przepływu pomiędzy uczestnikami danego rynku.
szkolenia
Autor: AFGE
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Doradzanie, jakie przynosi zyski

Każde przedsiębiorstwo jednakże nie może sobie poradzić bez właściwej księgowości. Czasem to jednakże zbyt mało – konieczna jest pomoc doradcy podatkowego.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.