Bank
billboardy
Autor: Gary Stevens
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Czy interesują nas szybkie pożyczki bez bik przez internet?

Nieraz szybko potrzebujemy finansów, mimo wszystko mamy świadomość, że nikt ze znajomych nam jej nie pożyczy. Wtenczas warto się rozglądać po przeróżnych instytucjach, tak by posiadać gwarancję, że pójdziemy do tej, która taką gotówkę nam da.


Czy interesują nas szybkie pożyczki bez bik przez internet?

Dużym zainteresowaniem cieszą się szybkie pożyczki bez bik przez internet


Czy interesują nas szybkie pożyczki bez bik przez internet?

Jeśli posiadamy niewielkie fundusze, albo mamy już jakąś pożyczkę, to może się okazać, że będzie nam trudno nakłonić bank do przekazania nam następnej.
fundusze unijne
Autor: Jude and Paul
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Fundusze unijne szansą na rozwój

Wszędzie tam, gdzie konieczne są rozwój i zmiany, ludzie borykają się z niedostatkiem środków finansowych. Dotyczy to zarówno małych i większych przedsiębiorstw, jak również jednostek gminnych. Ratunkiem są fundusze unijne.
Robotnik
Autor: Viktor Rosenfeld
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Gra na giełdzie – czy to się opłaca?

Każdy sposób na uzyskanie dodatkowych pieniędzy jest dobry. Poszukując dodatkowych źródeł finansowania, niż tylko praca zarobkowa, możemy zwiększyć swoje oszczędności, zabezpieczyć przyszłość swoją i dzieci oraz zdobyć pieniądze na przyjemności. Jedną z opcji wartą przemyślenia jest między innymi inwestowanie na giełdzie.
Gra na giełdzie – czy to się opłaca?

Przeciętnemu obywatelowi gra na giełdzie kojarzy się przeważnie z większym ryzykiem.
finanse

Czy wiesz jak wziąć kredyt przez Internet?

Coraz to większą wziętość zyskują szybkie kredyty zaciągnięte przez Sieć internetową bądź przez telefon. W jaki sposób zaciągnąć pożyczkę on-line, jakie warunki trzeba spełniać a także na co uważać, pragnąc zaciągnąć kredyt przez Internet.
pieniądze
Autor: Japanexperterna.se
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Usługi bankowe a prowadzenie swojej działalności – o czym warto dziś przede wszystkim pamiętać?

Osoby, które prowadzą własną firmę muszą być świadome tego, że ich konkurencyjność w istotnej mierze jest uzależniony od tego, które rozwiązania wdrożą do działalności. Podstawowe znaczenie ma dziś naturalnie sprawne korzystanie z usług banków. Minęły już czasy, kiedy pensje były wypłacane pracownikom w kasach zakładowych. Jakiekolwiek operacje finansowe są wykonywane przez banki, w związku z tym przedsiębiorcy powinni potrafić wybrać usługi bankowe, które proponują nie tylko doskonałe warunki, ale również naprawdę okażą się przydatne w codziennej działalności.
finanse
Autor: Neil Cummings
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Główne instrumenty finansowe

Aby mówić o zdrowej gospodarce, winna ona spełniać kilka warunków. Jednym z podstawowych jest wolność ekonomiczna każdych podmiotów rynku. To taka sytuacja, w jakiej państwo nie wkracza bardzo w codzienne funkcjonowanie przedsiębiorstw. W kapitalizmie zakłada się, iż im mniejsza rola administracji w obrocie ekonomicznym tym lepiej.
dokumenty
Autor: TintedLens-Photo
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Nie wiesz czym jest pensja brutto, a może ciekawi Cię urlop wychowawczy? Wpisz dane hasło w wyszukiwarkę, a odpowiedź zdobędziesz w kilka sekund

Problemy prawnicze w większości wypadków nie są ciekawe dla przeciętnego człowieka. Jest to spowodowane szczególnie tym, że trzeba naprawdę poświęcić mnóstwo czasu, by je zrozumieć. Dlatego osoby chcące działać w tej dziedzinie muszą dużo godzin spędzić nad książkami,aby pojąć sens wszelkich ustaw oraz rozporządzeń.
Pożyczka
Autor: frankieleon
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Nowy atrakcyjny towar finansowy - pożyczka od NetCredit

Pewnie nie raz słyszałeś powiedzenie, iż „pieniądze nie rosną na drzewie”. Niestety jest to ciężką prawdą i choćbyśmy ogromnie tego potrzebowali raczej nie będziemy w stanie wyhodować sobie osobistego drzewka, które obrośnie nam pieniędzmi. Co więc zrobić kiedy na swojej drodze natrafisz na nieprzewidziane wydatki zaś Twój budżet nie będzie na to przygotowany? Pękła rura w domu?
Pieniądze
Autor: Barta IV
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Dlaczego znajomość pieniężnej wartości firmy jest tak istotna? Pojawiają się czasami takie sytuacje, jak ta wiedza jest przydatna

Jesteś biznesmenem, masz swoją firmę i chciałbyś dowiedzieć się, ile jest warta. Aby to oszacować należy znać kilka pojęć, które są potrzebne przy tego rodzaju zadaniach. W tym artykule będziemy starać się przedstawić to interesujące zagadnienie.
Bankowość prywatna- private banking
Autor: Elliott Brown
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Otrzymałeś sporą sumę pieniędzy i planujesz je gdzieś ulokować? Kilka zdań o private banking.

Zaoszczędzileś pokaźną kwotę gotówki? Nabyłeś szczęśliwy los w Totolotku? A może masz wielkie zarobki? Typowe oferty banką nie są dla ciebie. Dużo banków (w tym także i te z naszego państwa) robi ofertę indywidualną dla bogatych klientów – w mowie Szekspira zowie się to private banking.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.