Spółki
Notariusz
Zaczerpnięte z: pixabay.com

W jaki sposób odpowiednio przyszykować się na wizytę w biurze notarialnym

Notariusz jest zawodem bardzo potrzebnym. Właściwie przy każdej dużej transakcji, szczególnie takiej, która dotyczy nieruchomości, warto udać się do takiej osoby. Notariusz czasami przez klientów nazywany jest rejentem lub nawet sędzią. Dzieje się tak szczególnie przy kontakcie ze starszym klientem.
siłownik
Autor: Bill Abbott
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Każda działalność gospodarcza działa według ściśle określonych ustawami praw. W wypadku tych dużych przedsiębiorstw te przepisy są bardziej rygorystyczne

To jasne że, nie ma on na celu wprowadzenia chaosu ich funkcjonowania, ale ma duży wpływ na polepszenie chociażby ich wyników finansowych.
Crowdfunding
Autor: Simon Cunningham
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Fundusz zalążkowy dla początkującej, bądź dopiero organizowanej spółki

Środki pieniężne kapitału zalążkowego są stosownym źródłem kapitału dla początkującej, lub dopiero organizowanej spółki, która nie jest w stanie otrzymać kredytu bankowego ze względu na brak gwarancji i brak przeszłości kredytowej, a uzyskanie środków z rynku giełdowego nie jest realne ze względu na relatywnie niedużą kwotę koniecznego kapitału.
rozmowa o pracę
Autor: Sebastiaan ter Burg
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jak poszukiwać pracy? ABC nowicjusza.

Czasem jeszcze w trakcie studiów, a czasem tuż po ich ukończeniu młode osoby rozpoczynają poszukiwania ciekawej pracy w swoim zawodzie, odpowiadającej ich wykształceniu. Jak się do tego zabierają?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.