Rachunek
pożyczka
Autor: Simon Cunningham
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

pożyczki, kredyty oraz firmy windykacyjne- w jakich przypadkach mamy do czynienia z postępowaniem windykacyjnym a kiedy sprawę przejmuje komornik?

Biorąc pożyczki bądź kredyty musimy zapoznać się z konsekwencjami, które mogą nastąpić gdy nie uregulujemy należności. Najczęściej sprawą zajmuje się windykacja, a potem komornicy. Postępowanie windykacyjne może zostać rozpoczęte w kilku przypadkach. Może być to tak samo niespłacony kredyt jak też mandat na przykład za jazdę bez ważnego biletu. Jeśli zalegamy ze spłatą danej kwoty pieniędzy powinniśmy natychmiast uregulować rachunek.
konto bankowe
Autor: Ken Teegardin
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jak wybrać odpowiednie konto bankowe dla swojej działalności? Oto kilka wskazówek.

Jeśli prowadzisz własną działalność gospodarczą lub myślisz o założeniu firmy, wówczas zdecydowanie staniesz przede wszystkim przed kwestią tego, jakie konto firmowe będzie dla Ciebie najodpowiedniejsze. To, w którym banku będziesz trzymał swoje pieniądze jest niezwykle ważną kwestią z punktu widzenia niemalże całej firmy. Jak więc dobrze wybrać i nie dać się nabić w balona? W współczesnych czasach konta firmowe oferuje niemal każdy bank. Nic w tym nadzwyczajnego - zwykle duże firmy posiadają o wiele więcej pieniędzy niż przeciętny Kowalski, co jest niezwykle korzystne dla banku, dlatego banki często prześcigają się w oferowaniu coraz to nowych udogodnień dla klientów biznesowych tylko po to, aby ich do siebie przyciągnąć.
debiut na newconnect
Autor: NOAA Photo Library
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Posiadanie swojej firmy – które kwestie należy mieć dzisiaj przede wszystkim na uwadze, aby zdobyć jak największą liczbę klientów

Prowadzenie swojej firmy jest bardzo dużym wyzwaniem, w szczególności dzisiaj, gdy konkurencja na rynku jest rzeczywiście dość duża.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.