Gotówka
domy wielorodzinne
Autor: Rafin Developer.
Zaczerpnięte z: Rafin Developer.

Pieniążki, pieniążki, żeby tak cały czas chciały z nami kręcić się

Niejeden zapewne wiele razy w taki sposób sobie marzył. Niestety rzeczywistość umie być okrutna i ogromnie często okazuje się tak, iż tych kochanych środków pieniężnych normalnie brak i to w najmniej oczekiwanym momencie.
giełda - notowania na monitorze komputera
Autor: Allan Ajifo
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Czy patrzeliśmy jak prezentują się notowania giełdowe online mamy szansę to robić w każdym momencie

Inwestycje są niesamowicie ważne. Nie ma chyba jednostki, która nie marzyłaby o powiększaniu swojego majątku, bez konieczności wykonywania czegokolwiek.
flaga Unii Europejskiej
Autor: Global Panorama
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Niezbędne info na temat dofinansowania z UE

Unia Europejska to organizacja, która dała Polsce wiele alternatyw - jeżeli jesteśmy chociażby nieco aktywni, mamy okazję czerpać profity z uczestnictwa Polski w tej organizacji. W ogóle to czas szybko biegnie - przecież weszliśmy do UE już 10 lat temu. Nawet tacy politycy, którzy wcześniej byli mega krytykami wejścia naszego kraju do UE świetnie wiedzą, że całkowicie nie mieli odnośnie tego racji. Chociaż to tak czy siak politycy, a wiadomo, iż duża polityka jest grą. No cóż, geopolityka jest mimo wszystko nieubłagana - jeśli nie chcieliśmy być jak Ukraina, kategorycznie musieliśmy zagłosować na tak w referendum.
Bankowość prywatna- private banking
Autor: Elliott Brown
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Otrzymałeś sporą sumę pieniędzy i planujesz je gdzieś ulokować? Kilka zdań o private banking.

Odłożyłeś dużą kwotę środków? Nabyłeś zwycięski kupon w Totolotku? A może otrzymujesz ogromną pensję? Przeciętne oferty bankowe nie są dla ciebie. Sporo banków (w tym także i te z naszego kraju) ma ofertę osobną dla najbogatszych klientów – w mowie Szekspira nazywa się to private banking.
Oszczędzanie, pieniądze
Autor: sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://sxc.hu

Kredyty dla firm

Kraje UE co raz bardziej wychodzą z ciężkiego kryzysu finansowego. Polska szczęśliwie została tylko nieco dotknięta przez recesję, jednak wiele działalności zbankrutowało, nie wspominając już o ludziach, którzy stracili posadę albo nie mogą jej dostać. Wiele działalności, aby utrzymać się na rynku, musi brać kredyty. Otwieranie kolejnych zobowiązań nie jest szkodliwe, kiedy pieniądze tak zdobyte są wydawane na inwestycje.
pieniądze, złotówki
Autor: kstudenta
Zaczerpnięte z: http://www.sxc.hu

Jak wybrać szybkie i łatwe pożyczki bez BIK

Czasem każdy z nas potrzebuje wspierającego zastrzyku gotówki. Nieprzewidziane wydatki, takie jak na przykład naprawa wozu, pilny remont czy wyższe rachunki zdołają zdarzyć się każdemu z nas. Nie każdy jednakże ma oszczędności na czarną godzinę, w szczególności jeżeli niezbędna nam jest większa suma.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.