Firmy
debiut na newconnect
Autor: NOAA Photo Library
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Posiadanie swojej firmy – które kwestie należy mieć dzisiaj przede wszystkim na uwadze, aby zdobyć jak największą liczbę klientów

Posiadanie własnej firmy jest bardzo dużym wyzwaniem, zwłaszcza obecnie, kiedy konkurencja na rynku jest naprawdę bardzo duża.
pracownicy
Autor: US Department of Labor
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Posiadanie własnej firmy - a więc, tego największe wady i niezaprzeczalne zalety

Bardzo wielu z nas w ogóle nie przeszkadza pracowanie zaraz pod czyimś "skrzydłem". Z radością wykonujemy pracę dla jakiejś osoby, która nam płaci, no a sam musi martwić się całą resztą - my jedynie wykonujemy powierzone nam zadania oraz radujemy się mniej albo bardziej z wypłaty, w zależności od wykonywanego przez nas zajęcia.
Biznesmen
Autor: http://sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://sxc.hu

Co robić, gdy własna firma bankrutuje?

Posiadanie własnej firmy na dzień dzisiejszy jest marzeniem wielu osób. W szczególności młodym osobom niezwykle chętnie proponuje się właśnie prowadzenie własnej firmy jako sposób na życie. Powinno się jednak pamiętać, że oprócz szeregu niezaprzeczalnych korzyści takie rozwiązanie związany jest zawsze ze sporym ryzykiem.
restauracja
Autor: Edsel Little
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Usługi bez jakich na pewno nie obejdzie się żadne przedsiębiorstwo

By firma była w stanie dobrze działać konieczne jest współpracowanie z fachowcami różnorodnych branży. Tylko wtedy mamy gwarancję, iż zyskamy świadczenia na najwyższym poziomie.
perspektywa - firma
Autor: Presidencia de la República Mexicana
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu prowadząc swoją firmę należy również zadbać o wszystkie sprawy księgowe.

Prowadzenie każdej firmy będzie się wiązać z koniecznością płacenia podatków, nawet jeśli bardzo by się chciało, to raczej nie ucieknie się od tego. Dodatkowo dochodzą sprawy związane z ZUSem, a jeżeli zatrudnia się pracowników, to i cała sfera wiążąca się z tym.
podatki
Autor: Images Money
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Co będzie najlepsze: jednoosobowa działalność czy umowa franczyzową? Oraz kalkulator odsetek ZUS – wielokrotnie wyszukiwane hasła w Internecie związane z pracą

W dzisiejszych czasach coraz więcej obywateli myśli i korzysta z takiej odmiany zatrudnienia, jaką jest samozatrudnienie. Rejestrują oni własne działalności gospodarcze, dzięki czemu sami są dla siebie pracodawcą i nie są od nikogo zależni. Są one znakomitą odmianą pracy dla osób, które mają kłopot z realizowaniem czyiś dyspozycji.
Certyfikat
Autor: Port Adelaide Enfield Local History Photos
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Po co Wam certyfikat GOST R

Każdy kraj posiada pewne przepisy, certyfikaty, bez których nie dałby rady właściwie funkcjonować. Nie chodzi tu jedynie o system norm prawnych, kodeks praw, a raczej o normy dotyczące wyrobu konkretnych produktów czy ich przetwarzaniem.
rozmowa o pracę
Autor: Sebastiaan ter Burg
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jak poszukiwać pracy? ABC nowicjusza.

Czasem jeszcze w trakcie studiów, a czasem tuż po ich ukończeniu młode osoby zaczynają szukać interesującej ich pracy w swoim zawodzie, zgodnej z ich wykształceniem. Jak się do tego zabierają?
papiery wartościowe
Autor: www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: www.sxc.hu

Innowacyjne rozwiązania na rynku giełdowym dla przedsiębiorstw, które debiutują

W tym czasie możliwe do wybrania są nowoczesne propozycje na giełdzie dla firm, które debiutują. Nade wszystko muszą je wybrać firmy dopiero rozpoczynające własną działalność, ponieważ nie będą musiały one wiele zainwestować a także ryzykować.
prezes
Autor: Ash Carter
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Faktoring - niezmiernie popularna usługa wśród dzisiejszych firm

Stanowi bez wątpienia jedną z najpopularniejszych a także najdynamiczniej rozwijających się usług na dzisiejszym rynku finansowym.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.