Ogród
Ogród
Autor: Michael Coghlan
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Czy opłaca się posiadać swój ogródek? Zdecydowanie! To sama radość, a przy tym zdrowie!

Coraz więcej osób zastanawia się czy taki ekologiczny ogród to aby niezły pomysł oraz czy faktycznie plony zebrane z naszego ogródka są wartościowsze niż takie zakupione w supermarkecie czy też w przydomowych warzywniakach.
Lampy ogrodowe
Autor: garryknight
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com/photos/garryknight/2397442498/

Oświetlenie musi zostać dobrane do miejsca gdzie powinno zostać założone

Oświetlenie musi okazać się energooszczędne Istnieją takie przestrzenie w domu, gdzie światło włączane jest co chwilę, gdyż nie ma w nich okien, tak jak na przykład w łazience czy piwnicy.
Ogród pełen cienia
Autor: Jean-Sebastien Roy
Zaczerpnięte z: Ogród pełen cienia

Jak jesteśmy zobowiązani zadbać o nasz ogród?

Nie da się zataić faktu, że nasz domowy ogród stanowi bardzo znaczącą część naszego gospodarstwa. To właśnie w nim lubimy spędzać gorące dni i zapominać o wszystkich kłopotach, jakie nas dotykają. Niemniej jednakże utrzymanie wartego uwagi i ładnego ogrodu jest wyzwaniem względnie ciężkim. W wielu przypadkach bowiem nie wiemy w jaki sposób powinniśmy zadbać o roślinność.
Domki dla dzieci ze zjeżdżalnią
Autor: Garden Center
Zaczerpnięte z: http://www.gardencenter.pl

Trampoliny dla dzieci z siatką będą bezpiecznym miejscem zabaw

Domki dla dzieci mają szansę okazać się plastikowe lub drewniane. Gdy posiadamy duży ogród, to niejednokrotnie zastanawiamy się jak go urządzić, tak by nasze dziecko miało w nim swój raj oraz mogło się bawić w ciekawy sposób. Dużym powodzeniem cieszą się domki dla dzieci, które mogą być plastikowe albo drewniane, duże oraz niewielkie, płasko postawione na ziemi lub na takim niewysokim podwyższeniu.
Kostka brukowa Colloseum
Autor: LIBET Decco
Zaczerpnięte z: LIBET Decco

Wybieramy bruk Funkcjonalność i walory estetyczne – kostka brukowa

Niewątpliwie są osoby, dla których idealnym miejscem na założenie domu jest ich m3, ale są i tacy, którzy bez własnej, zielonej przestrzeni więdną niczym kwiatek bez wody.
torebki
Autor: MPM
Zaczerpnięte z: MPM

Czemu nie ma sensu odkładać aranżacji ogrodu na drugi plan? W jaki sposób może służyć nam ten przydomowy ogród?

Sporo osób, jakie w końcu skończyły budowę własnego wymarzonego domu, skupiają się na zaaranżowaniu wnętrza. Natomiast aranżacja ogródka jest równie ważna. Wsadzenie paru roślin to nie wszystko, trzeba też zadbać o właściwe meble oraz innego rodzaju dodatki.
poduszki na meble ogrodowe
Autor: Wicker Paradise
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jak powinno się zagospodarować własny ogród?

Nie od teraz wiadomo, że większa część z nas lubi spędzać swój wolny czas na ożywczym powietrzu. Stanowi to bowiem niebywale atrakcyjną formę naszego spoczynku, dzięki jakiej zdołamy skutecznie odświeżyć wszystkie stracone siły.
ogród z oczkiem
Autor: jpopesku1
Zaczerpnięte z: www.flickr.com

Który rodzaj kwiatów warto kupić do naszego ogrodu?

Zorganizowanie przestrzeni naokoło naszego domu to zadanie, które potrzebuje od nas wiele pracy. Ich uporządkowanie oraz odpowiednie zaaranżowanie jest przez nas niezmiernie pożądane, niemniej jednak w szeregu przypadków nie wiemy w jaki sposób tego dokonać. W tym miejscu powinno się zaakcentować także fakt, że spory wpływ na całość atutów wizualnych naszego domu ma ogród.
designerskie meble ogrodowe

Designerskie meble ogrodowe - sposób na niebanalną aranżację strefy wypoczynku na świeżym powietrzu

Gdy tylko robi się ciepło i słońce świeci nieco bardziej, chętnie przenosimy się na zewnątrz - do ogrodu, na taras bądź balkon. Chcemy cieszyć z się świeżym powietrzem oraz otoczeniem zieleni, w towarzystwie rodziny i przyjaciół.
Altana w ogrodzie
Autor: kenneth casper
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Który domek ogrodowy na narzędzia wybrać? Jakie istnieją ich typy oraz na co zwracać uwagę?

Do zajmowania się ogrodem używamy wielu narzędzi. aby były w należytym stanie dobrze jest gdzieś je chować. Co dobrze się do tego nadaje? Na pewno najlepsze są domki ogrodowe drewniane. Ale jaki wybrać?
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.