Ogród
poduszki na meble ogrodowe
Autor: Wicker Paradise
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jak powinno się zagospodarować własny ogród?

Nie od dziś wiadomo, że spora część z nas lubi spędzać swój wolny czas na orzeźwiającym powietrzu. Stanowi to bowiem wyjątkowo atrakcyjną formę naszego spoczynku, dzięki jakiej możemy efektywnie odnowić każde utracone siły.
ogród
Autor: Homebook.pl
Zaczerpnięte z: Homebook.pl

Jakiego rodzaju kupić meble ogrodowe? Na co zwracać uwagę przy doborze swojego meblowego zestawu?

Meble ogrodowe muszą przede wszystkim pasować do miejsca, z jakim będą sąsiadować. Meble ustawione blisko domu powinny tworzyć zgrany całokształt z elewacją budynku, zaś te w pobliżu roślin powinny wzbogacać ich wygląd. Meble powinny też pasować do klimatu ogrodu. W takim sensie więc żeliwne meble będą pasować do ogrodów z przystrzyżonymi roślinami w stylu klasycystycznym. Nowatorskie formy architektoniczne to natomiast meble proste, minimalistyczne w formie.
działka
Autor: Metrohouse & Partnerzy S.A.
Zaczerpnięte z: Metrohouse & Partnerzy S.A.

Działka ogrodowa w Olsztynie zapewnia wspaniały odpoczynek, spokój i kontakt z naturą zarówno mieszkańcom jak i wczasowiczom

Posiadanie działki z ogrodem, w którym mamy możliwość cudownie wypocząć spędzając czas z rodziną i znajomymi jest marzeniem wszystkich, jacy nie mają wiele czasu na długie wakacje. Na działki ogrodowe jest możliwość przyjść zawsze kiedy posiadamy chwile wolną od dziennych zajęć bądź spędzić tam wszelką sobotę i niedzielę.
trawnik
Autor: jmenard48
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com/photos/jmenard48/2399652376/

W jaki sposób nadać ogródkowi dawny blask?

Posiadanie ogrodu to marzenie niemałej liczby osób. Jest to bowiem świetne miejsce do spędzania wolnych chwil z bliskimi, spożywania posiłków, opalania się czy zabawy. Niestety ogród to również dużo obowiązków, o których nie powinniśmy zapominać, gdyż momentalnie może stracić dawny urok i walory użytkowe.
Altana w ogrodzie
Autor: kenneth casper
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Który domek ogrodowy na narzędzia wybrać? Jakie istnieją ich typy oraz na co zwracać uwagę?

Do pielęgnacji ogrodu używamy sporo narzędzi. By były w dobrym stanie dobrze jest gdzieś je przechowywać. Co dobrze się do tego nadaje? Z pewnością najlepsze są domki ogrodowe drewniane. Ale na który się zdecydować?
Lampy ogrodowe
Autor: garryknight
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com/photos/garryknight/2397442498/

Oświetlenie musi zostać dobrane do miejsca gdzie powinno zostać założone

Im więcej gdzieś mamy włączone oświetlenie, tym bardziej musimy przeanalizować, co się lepiej opłaca Istnieją takie przestrzenie w mieszkaniu, gdzie światło używane jest co chwilę, ponieważ nie ma w nich okien, tak jak na przykład w łazience czy piwnicy.
Maki
Autor: _Skender_
Zaczerpnięte z: www.flickr.com

Najistotniejsze przyrządu do ogrodu

Jeżeli ktoś ma obok swojego domu przynajmniej niewielki skrawek wolnej powierzchni do zagospodarowania to na pewno pragnie urządzić tam jak najlepszy ogród. Trudno jednak byłoby dziwić się czemuś takiemu, bowiem w końcu takie miejsce może nam służyć na szereg najróżniejszych sposobów. Przede wszystkim można tam naprawdę świetnie spędzać swój wolny czas, przede wszystkim przy okazji ciepłej pogody, nie mówiąc już o tym, że możemy tam na przykład organizować przyjęcia dla naszych znajomych.
w ogródku
Autor: Casey Hugelfink
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Śliczny i schludny trawnik przez cały sezon.

Ozdobą nie jednego polaka przeważnie jest jego ogród. Nieraz jednym z najistotniejszych, jak również wywierających wrażenie, elementów jest trawnik. Nasycona zieleń, równo przystrzyżona trawa, jednakowa gęstość- takich parametrów pragnie niejeden ogrodnik. W jaki sposób więc sprawić, by nasz trawnik sprawiał, by sąsiadom rzedły miny na jego widok?
designerskie meble ogrodowe

Designerskie meble ogrodowe - sposób na niebanalną aranżację strefy wypoczynku na świeżym powietrzu

Gdy tylko robi się ciepło i słońce świeci nieco bardziej, chętnie przenosimy się na zewnątrz - do ogrodu, na taras bądź balkon. Pragniemy radować z się świeżym powietrzem i otoczeniem zieleni, w towarzystwie rodziny i przyjaciół.

Tanie kinkiety nie powinny okazać się niewłaściwe

Musimy zatroszczyć się o to, aby nasz ogród okazał się odpowiednio rozświetlony, gdyż wówczas miło będzie się w nim siedziało też w nocy. Co więcej będziemy się też czuli wówczas pewniej, gdyż patrząc przez okno, będziemy wszystko dobrze rozróżniali i nie będzie miejsca na pojawianie się żadnych domysłów i oddziaływanie wyobraźni.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.