Ogród
ogród
Autor: e-ogrody.com

Pielęgnowanie drzew owocowych albo iglastych to zajęcie dla osób, które są po trosze pracownikami fizycznymi, a po trosze artystami

Pielęgnacja zielni to zajęcie dla tych kobiet, które kochają spędzać czas na wolnym powietrzu. To zajęcie bywa miłe, jeżeli tylko nie trzeba zbyt ciężko pracować. I tak sadzenie cebulek tulipanów bądź grabienie liści jesienią to czynności, które kojarzyć się mogą z wypoczynkiem. Panowie, którzy pracują umysłowo po prostu marzą o tym, aby popracować fizycznie, a lekki wysiłek jest dla nich nawet wskazany.
torebki
Autor: MPM
Zaczerpnięte z: MPM

Czemu nie ma sensu odkładać aranżacji ogrodu na drugi plan? W jaki sposób może służyć nam ten przydomowy ogród?

Wiele osób, jakie wreszcie ukończyły budowę własnego wymarzonego domu, skupiają się na zaaranżowaniu wnętrza. Jednak aranżacja ogrodu jest tak samo ważna. Posadzenie kilku roślin to nie koniec, trzeba też zatroszczyć się o właściwe meble jak również innego rodzaju dekoracje.
stojaki na drewno
Autor: Bitterroot
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Funkcjonalne akcesoria w każdym ogródku

Duża grupa Polaków posiada dom, a tuż obok ogród. Ci, którzy mieszkają w blokach, bardzo często posiadają ogródki działkowe, jakie rekompensują im te braki. Warto więc poznać ciekawe sposoby na ich zaaranżowanie.
ogród
Autor: Ulbrecht Hopper
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Niebanalne gadżety do ogrodu - elegancki oraz twórczy kosz wiklinowy do ogrodu

Każda osoba, jaka ma przed swoim domem ogród bezsprzecznie poświęca niesłychanie sporo czasu na dbanie o niego. Bez wątpliwości chcielibyśmy, żeby nasz ogród prezentował się bardzo kreacyjnie i ciekawie, wobec tego w wielu przypadkach wprowadzamy do niego przeróżne unowocześnienia i nowoczesne gadżety, które powodują, że przedstawia się on naprawdę porywająco.
trawnik
Autor: jmenard48
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com/photos/jmenard48/2399652376/

W jaki sposób nadać ogródkowi dawny blask?

Posiadanie ogrodu to marzenie niemałej liczby osób. Jest to bowiem doskonałe miejsce na spędzanie wolnego czasu z najbliższymi, spożywania posiłków, opalania się czy zabawy. Niestety ogród to również dużo obowiązków, których nie należy zaniedbywać, bo szybko może stracić swój urok jak i wartość użytkową.
Altana w ogrodzie
Autor: kenneth casper
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Który domek ogrodowy na narzędzia wybrać? Jakie istnieją ich typy oraz na co zwracać uwagę?

Do zajmowania się ogrodem używamy wielu narzędzi. aby pozostawały w należytym stanie musimy gdzieś je chować. Co najlepiej się do tego nadaje? Na pewno dobre będą domki ogrodowe drewniane. Ale na który się zdecydować?
Piknik na świeżym powietrzu

Nasz ogród...nasza duma

Sezon ogrodniczy rozpoczęty! Nasadzamy, podlewamy, kosimy, by po zakończonych działaniach - ubrudzonym, ale szczęśliwym spocząć na fotelu w ogrodzie i zachwycać się efektem końcowym. A to przecież początek wiosny! Dopiero przed nami relaks na relaks na zielonej trawie, wspólne śniadania i kwiaty w wazonie z własnego ogrodu. Nasz ogród... Nasza odskocznia.
poduszki na meble ogrodowe
Autor: Wicker Paradise
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jak powinno się zagospodarować własny ogród?

Nie od teraz wiadomo, że większa część z nas lubi spędzać swój wolny czas na ożywczym powietrzu. Stanowi to bowiem wyjątkowo interesującą formę naszego spoczynku, dzięki jakiej możemy efektywnie odświeżyć wszystkie stracone siły.
zbiorniki
Zaczerpnięte z: pixabay.com

Jak ekologiczne podejście może pomóc nie tylko w ochronie środowiska, ale również przy oszczędnościach na rachunkach.

W miastach, w wielorodzinnych blokach wszystkie media doprowadzane zostają do budynku, więc mieszkańcy tak naprawdę nie muszą się niczym oprócz płacenia rachunków przejmować. Jednak całkowicie odmiennie będzie wyglądała sytuacja w przypadku jednorodzinnych domów oraz zakładów przemysłowych i firm. Tu o wszystkie rzeczy zadbać trzeba samodzielnie, a dużo zależeć będzie od położenia i oferowanej infrastruktury.
ogród
Autor: Homebook.pl
Zaczerpnięte z: Homebook.pl

Jakiego rodzaju kupić meble ogrodowe? Na co zwracać uwagę przy doborze swojego meblowego zestawu?

Meble ogrodowe muszą przede wszystkim pasować do otoczenia, z którym będą sąsiadować. Meble zlokalizowane blisko domu powinny tworzyć zgrany całokształt z elewacją budynku, natomiast te blisko roślin powinny podkreślać ich wygląd. Meble muszą też pasować do klimatu ogrodu. W takim sensie więc żeliwne meble będą pasowały do ogrodów z przystrzyżonymi roślinami w stylu klasycystycznym. Nowatorskie formy architektoniczne to natomiast meble proste, minimalistyczne w formie.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.