Ogród
nawierzchnia wokół domu
Autor: Dave Conner
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Urządzanie podwórka wokół domu jednorodzinnego - najciekawsze

Wykańczasz nowy dom w środku, lecz obraz, jaki widzisz na zewnątrz wcale nam się nie podoba? Pewnie przestrzeń na podwórku może poczekać trochę dłużej, natomiast w końcu i tak będzie trzeba o niej pomyśleć. Jak zabrać się za jej zagospodarowanie? Nasz nowiutki, piękny, wymarzony dom nareszcie powstał. Z dużym zapałem zabieramy się do jego wykończenia, natomiast wciąż brakuje nam czasu i chęci by zająć się podwórkiem.
Domki dla dzieci ze zjeżdżalnią
Autor: Garden Center
Zaczerpnięte z: http://www.gardencenter.pl

Trampoliny dla dzieci z siatką będą bezpiecznym miejscem zabaw

Czy spoglądaliśmy na domki dla dzieci?. Jeśli posiadamy spory ogród, to zazwyczaj zastanawiamy się jak go urządzić, tak żeby nasze potomstwo posiadało w nim własny raj oraz miało szansę się bawić w ciekawy sposób. Wielkim zainteresowaniem radują się domki dla dzieci, które mogą być plastikowe albo drewniane, duże oraz małe, płasko postawione na ziemi albo na takim niewysokim podwyższeniu.
ogród
Autor: Homebook.pl
Zaczerpnięte z: Homebook.pl

Jakiego rodzaju kupić meble ogrodowe? Na co zwracać uwagę przy doborze swojego meblowego zestawu?

Meble ogrodowe powinny przede wszystkim pasować do otoczenia, z którym będą sąsiadować. Meble umiejscowione blisko domu powinny stworzyć zgraną całość z elewacją budynku, natomiast te w pobliżu roślin powinny wzbogacać ich wygląd. Meble ogrodowe powinny również pasować do charakteru ogrodu. W takim sensie więc żeliwne meble będą pasowały do ogrodów z przystrzyżonymi roślinami w stylu klasycystycznym. Nowatorskie formy architektoniczne to natomiast meble proste, forma minimalistyczna.
ogród, kwiaty, rośliny
Autor: mstorz

Ogród w nowoczesnym, czyli nieco nietuzinkowym wydaniu - interesujące wskazówki dla pań, które chcą trochę zmienić otoczenie domu

Początek wiosny to rzecz jasna czas wzmożonej pracy w ogrodzie albo przydomowym ogródku. Okopywanie rabatek, sadzenie cebulek, nawożenie czy wysiew nasion - to ledwie niektóre konieczne prace. Zima jest czasem stagnacji, ale wiosna do idealny czas na zaprowadzenie zmian.
Altana w ogrodzie
Autor: kenneth casper
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Który domek ogrodowy na narzędzia wybrać? Jakie istnieją ich typy oraz na co zwracać uwagę?

Do pielęgnacji ogrodu używamy sporo narzędzi. aby pozostawały w dobrym stanie musimy gdzieś je chować. Co najlepiej się do tego nadaje? Na pewno dobre będą domki ogrodowe drewniane. Ale jaki wybrać?
Altana ogrodowa

Wielu ludzi pragnie wybudować dom. Z posiadaniem domu wiążą się jednak również dodatkowe obowiązki i częstsze naprawy. Dlatego na terenie swojej posesji warto postawić składzik narzędziowy

Prywatny dom lub działka odzwierciedla marzenia wielu z nas. Mając nawet niewielki kawałek swojego ogródka, mamy możliwość, by swobodnie wypocząć na słoneczku. Nie będzie nam przeszkadzać towarzystwo sąsiadów lub przypadkowych przechodniów, bo jesteśmy u siebie.
Montaż papy izolacyjnejMontaż papy izolacyjnej

W jaki sposób zaopiekować się swoim domem?

Gdy ma się swój dom, należy o niego niezwykle dbać, gdyż dom zapuszczony bardzo prędko ulega zniszczeniu, w zasadzie dotyczy się to też ogródka dookoła domu. Praktycznie nieistotne jest to, o jakim elemencie jest mowa, każda sekcja jest niezwykle istotna, gdyż od pielęgnacji wszystkiego zależy całościowy wynik estetyczny swojego miejsca zamieszkania.
zielony ogród
Autor: Berlt Watkin
Zaczerpnięte z: https://www.flickr.com

W ogrodnictwie posążki zwierząt w dalszym ciągu uchodzą za jedną z popularniejszych dekoracji

Organizowanie własnego ogródka jest bardzo przyjemnym zajęciem, które pozwala kreatywnie spędzić wolny czas. Dla wielu osób jest to bardzo duży odpoczynek, natomiast podziwianie efektów swojej pracy jeszcze bardziej cieszy. Ogrodnictwo jest bardzo intrygującą sferą, w której cały czas pokazuje się mnóstwo nowości połączonych z dekoracjami czy narzędziami, ułatwiającymi sporo zadań.
w ogródku
Autor: Casey Hugelfink
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Śliczny i schludny trawnik przez cały sezon.

Dumą każdego polaka jest jego ogród. Często jednym z najważniejszych, równocześnie robiących wrażenie, elementów jest trawnik. Gęsta zieleń, dokładnie przystrzyżona trawa, jednolita gęstość- tego rodzaju wartości chce niejeden ogrodnik. W jaki sposób więc sprawić, by nasz trawnik sprawiał, by sąsiadom rzedły miny na jego widok?
Ogród
Autor: Michael Coghlan
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Czy opłaca się posiadać swój ogródek? Zdecydowanie! To sama radość, a przy tym zdrowie!

Coraz więcej osób zastanawia się czy taki ekologiczny ogródek to aby niezły pomysł oraz czy rzeczywiście warzywa i zioła z takiego ogródka są dużo bardziej wartościowe niż takie zakupione w sklepie czy nawet w przydomowych warzywniakach.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.