Ogród
Altana w ogrodzie
Autor: kenneth casper
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Który domek ogrodowy na narzędzia wybrać? Jakie istnieją ich typy oraz na co zwracać uwagę?

Do pielęgnacji ogrodu używamy sporo narzędzi. Żeby były w dobrym stanie musimy gdzieś je przechowywać. Co najlepiej się do tego nadaje? Na pewno najlepsze są domki ogrodowe drewniane. Ale jaki wybrać?
Domki dla dzieci ze zjeżdżalnią
Autor: Garden Center
Zaczerpnięte z: http://www.gardencenter.pl

Trampoliny dla dzieci z siatką będą bezpiecznym miejscem zabaw

Czy patrzyliśmy na domki dla dzieci?. Jeśli mamy duży ogród, to niejednokrotnie zastanawiamy się jak go zaaranżować, tak żeby nasze dziecko miało w nim własny raj i miało szansę się bawić w interesujący sposób. Sporym powodzeniem cieszą się domki dla dzieci, które mają szansę okazać się plastikowe lub drewniane, duże oraz niewielkie, stabilnie postawione na ziemi lub na takim odpowiednim podwyższeniu.
Piknik na świeżym powietrzu

Nasz ogród...nasza duma

Sezon ogrodniczy w rozkwicie! Nasadzamy, przesadzamy, siejemy, by po skończonej pracy - ubrudzonym, ale ale jakże zadowolonym przysiąść pod drzewem i podziwiać nasze dzieło. A to dopiero początek sezonu! Dopiero przed nami relaks na relaks na zielonej trawie, wspólne śniadania czy też kwiaty w wazonie z własnego ogrodu. Nasz ogród... Nasza pasja.
w ogródku
Autor: Casey Hugelfink
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Śliczny i schludny trawnik przez cały sezon.

Ozdobą każdego polaka przeważnie jest jego ogród. Zwykle jednym z najistotniejszych, jak i wywierających wrażenie, elementów jest trawnik. Gęsta zieleń, dokładnie przystrzyżona trawa, jednolita gęstość- tego rodzaju atrybutów pragnie niejeden ogrodnik. Jak zatem sprawić, by nasz trawnik sprawiał, by sąsiadom rzedły miny na jego widok?
stojaki na drewno
Autor: Bitterroot
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Funkcjonalne akcesoria w każdym ogródku

Spora grupa Polaków posiada dom, a przy nim ogród. Ci, którzy nie mają własnego domu, bardzo często mają ogródki działkowe, które rekompensują im te braki. Warto zatem poznać interesujące pomysły na ich urządzenie.
domek wśród drzew
Autor: kenneth casper
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Ładny ogród i odpowiednia altana, zapewnią nam udany wypoczynek podczas upalnych, letnich dni

Ogród to miejsce relaksu podczas letnich upałów jak również ciepłych wiosennych wieczorów. Jeżeli będzie odpowiednio urządzony z pewnością będzie dostarczał nam wiele radości, a odpoczynek w nim stanie się niezwykle przyjemny.
trawnik
Autor: jmenard48
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com/photos/jmenard48/2399652376/

W jaki sposób nadać ogródkowi dawny blask?

Posiadanie ogrodu to plan niemałej grupy osób. Jest to bowiem bardzo dobre miejsce do spędzania wolnych chwil z najbliższymi, spożywania posiłków, leniuchowania lub zabawy. Niestety ogród to też sporo obowiązków, o których nie powinniśmy zapominać, gdyż prędko może stracić dawny blask oraz walory użytkowe.
Kosiarka
Autor: Skil
Zaczerpnięte z: Skil

Przyrządy ogrodnicze w wielkich miastach - kosiarki Tarnów, glebogryzarka Kraków.

Najwięcej pracy w ogrodzie jest w sezonie letnim. Każdy człowiek kto ma ogród zdaje sobie sprawę z tego, że bardzo koniecznym urządzeniem w utrzymaniu czystości jest kosiarka czy glebogryzarka. Na szczęście towary te są ogólnodostępne praktycznie w każdym sklepie ze sprzętem automatycznym bądź elektrycznym. Kosiarka to maszyna służąca do koszenia traw a także roślin zielonych.
Pod kloszem
Autor: flakeparadigm
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com/photos/flakepardigm/3538195638/

Najlepsze polecane rodzaje halogenów dedykowanych do ogrodu

Zaprojektowanie dla siebie naprawdę pięknego ogrodu obok swojego domu nie jest proste, ale z drugiej strony kwestia ta na pewno musi być niezwykle istotna dla każdego, kto tylko pragnie żyć w idealnym dla siebie miejscu. Z tego też powodu warto po prostu poświęcić nieco czasu na wszystkie elementy, które mają najmniejszy nawet wpływ na ogólne wyniki naszych starań w tej kwestii. Do tych zdecydowanie najważniejszych z nich zalicza się wybór idealnego oświetlenia ogrodowego – bez żadnych wątpliwości możemy powiedzieć, że urządzenie faktycznie satysfakcjonującego nas ogrodu byłoby bez tego praktycznie niemożliwe.
działka
Autor: Metrohouse & Partnerzy S.A.
Zaczerpnięte z: Metrohouse & Partnerzy S.A.

Działka ogrodowa w Olsztynie zapewnia wspaniały odpoczynek, spokój i kontakt z naturą zarówno mieszkańcom jak i wczasowiczom

Posiadanie działki z ogrodem, w którym mamy możliwość świetnie odpocząć spędzając czas z rodziną i przyjaciółmi jest marzeniem wszystkich, jacy nie mają sporo czasu na długie wczasy. Na działki ogrodowe mamy możliwość przyjść zawsze gdy posiadamy chwile wolną od powszednich zajęć lub spędzić tam wszelką sobotę oraz niedzielę.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.