Słowo o rozwoju zwierząt
książki na półce
Autor: Tom Page
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Zdecydowałeś się na kota? Pomyśl o potrzebnym wyposażeniu

„Miauczy kotek: miau...Coś ty, kotku miał?....Miałem ja miseczkę mleczka, teraz pusta jest miseczka, a jeszcze bym chciał...” To tylko słowa tekstu dziecięcego wierszyka, ale jakże prawdziwe. Bo mogliśmy się sami wiele razy przekonać, że koty to prawdziwe łakomczuchy, szczególnie małe kotki...
koń

Jazda konna to ciekawa propozycja na urlop

Musimy wiedzieć, że konie posiadają nieprawdopodobną moc

Jazda konna to ciekawa propozycja na urlop

Obowiązkowo musimy wydawać sobie kwestię z tego, że interesującą propozycją na przeżycie wakacji będzie wybranie się do stadniny koni i końcowe poświęcanie się tym zwierzętom. Odwdzięczą się nam one niesamowitą miłością, a dodatkowo możemy być pewni, że przebywanie w ich towarzystwie będzie posiadało nieprawdopodobny wpływ na nasze zdrowie. Przez to właśnie tak istotne będzie to, żeby przemyśleć propozycję takich wakacji.
choroby serca
Autor: Krzysztof Belczyński
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Popularne zastosowania lamp grzewczych i żarówek uvb

Wiele ludzi lubi mieć w mieszkaniach rozmaite zwierzątka i zajmować się uprawami tych roślin, które potrzebują sporej ilości ciepła i światła. Każda lampa grzewcza przydaje się także podczas sprawowania opieki nad najmłodszymi zwierzętami.
Pieski
Autor: Mark Tegethoff
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jakimi sposobami da się karmić swoje domowe zwierzęta, aby nie miały z powodu odżywiania problemów ze zdrowiem

Każdy, kto posiada swoje zwierzę marzy o tym, żeby jak najdłużej pozostawał on w odpowiedniej formie i zdrowiu. Jedną z najlepszych metod na zapewnienie tego jest odpowiednie odżywianie. Zwierzaki hodowane w mieszkaniach i domach są całkowicie uzależnione od swoich właścicieli. Same nie zdobędą one pożywienia, gdyż bez przerwy są w zamknięciu, i w praktyce to, co dostaną od ludzi po prostu zjadać. A niestety czasami bardzo różnie z tym bywa.
gołąb
Autor: Yann Caradec
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Leki dla gołębi może nam przepisać weterynarz

Czy wiemy jak dbać o gołębie?

Leki dla gołębi może nam przepisać weterynarz

Jeżeli podejmiemy decyzję, że pragniemy zająć się gołębiami, że chcemy je hodować, a potem wystawiać na różnorakich giełdach i uczyć je powrotu do gniazda nawet z sporych odległości, to koniecznie musimy się dowiedzieć w jaki sposób je pielęgnować. Wbrew pozorom będą one niesamowicie delikatnymi stworzeniami, przez to musimy się dowiedzieć, że odpowiednio zaznaczymy, w jaki sposób się z nimi obejść.
kot
Autor: Linda Tanner
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Sprawdź, jakie akcesoria kupić zanim przygarniesz kota

Chcesz mieć kota? Bądź gotowy na „niezłą jazdę”. Mówimy tu rzecz jasna o wszystkich aspektach posiadania takiego przeuroczego diabełka. Kot to nie pies, tego nie zmienisz, choćbyś chciał. Nie wyszkolisz go jak psa, choć ułożyć sobie z nim życie można, nie będzie wdzięczny, jak pies, choć oznak miłości zapewne doświadczysz. Kot nie będzie tak naprawdę potulny jak pies, chociaż wszystko zależy, na jakiego kota trafimy.
Pieski
Autor: Mark Tegethoff
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Pomocne gadżety dla czworonoga

Planując kupno psa, każdy przyszły właściciel powinien przygotować się na ewentualność dbania o jego higienę, ciągłe wyprowadzanie, przygotowanie mu stosownego miejsca noclegowego, itd.. Z pewnością każdy z hodowców piesków zaświadczy, że pies to nie tylko przyjemność, ale także i zobowiązanie.
furminator dla kota
Autor: sxc.hu
Zaczerpnięte z: sxc.hu

Najważniejsze towary przeznaczone do troski o naszego kociego pupila

Każdy właściciel kota musi wyposażyć się we właściwe dla swojego kota towary. Używając właściwych narzędzi i preparatów, można mieć pewność, iż właściwie dbamy o zdrowie oraz samopoczucie naszego kota, co jest najważniejsze.
czas
Autor: DSLR mania

Hodujesz zwierzaki? Słuszne oświetlenie jest zalecane

Zwierzaki są nieodłącznymi kamratami naszego życia. Nie ulega kwestii, że nie każdy mieszkaniec bloku ma własnego pupila, jednakże duża część z nas kiedyś miała większą styczność ze zwierzętami.
Zima, koń
Autor: Aaron Jenkin
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Terapia z pomocą koni pomogła już licznym ludziom - jeśli Twoje dziecko ma kłopoty zdrowotne, wtedy hipoterapia może okazać się zbawienna

Czasami zdarza się, że dzieci mają znaczne problemy ze zdrowiem. Jeśli mocniej się nad tym zastanowić, może okazać się, że takie kłopoty zdrowotne są w pewnym sensie symbolem naszych czasów - szczególnie te kłopoty, które mają podłoże genetyczne i jest bardzo trudno je wyleczyć.
Jednym z kłopotów, które szczególnie mocno dotykają właściwie całe rodziny, jest między innymi niepełnosprawność ruchowa oraz zahamowania rozwoju dziewczynki. Praktycznie każdy rodzic w takich wypadkach przyznaje, że jest w stanie zrobić niemal wszystko, aby spowodować choćby najmniejszą zmianę u swojego dziecka. Warto sobie uświadomić, że w takich przypadkach, kiedy ma się do czynienia z niepełnosprawnością, bez wątpliwości najważniejsza jest stała rehabilitacja. Tylko regularne ćwiczenia będą w stanie dać zadowalający efekt.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.