Słowo o rozwoju zwierząt
owczarek niemiecki
Autor: Giles Williams
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Pupile - najlepsi przyjaciele każdego człowieka niezależnie od wieku

Ludzie mają zwierzaki domowe od długich tysiącleci. Na początku głównie były nam one niezbędne w trakcie polować, zdobywania pożywienia, dopiero potem zaczęto je hodować w celach trochę bardziej towarzyskich.
Pieski
Autor: Mark Tegethoff
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jakimi sposobami da się karmić swoje domowe zwierzęta, aby nie miały z powodu odżywiania problemów ze zdrowiem

Każdy, kto posiada swojego zwierzaka marzy o tym, żeby jak najdłużej był on w odpowiedniej formie i zdrowiu. Jedną z najlepszych metod na zapewnienie tego jest odpowiednie odżywianie. Zwierzaki hodowane w mieszkaniach i domach są całkowicie uzależnione od swoich właścicieli. Same nie zdobędą one pokarmu, gdyż są cały czas zamknięte, i w praktyce to, co im kupią ludzie po prostu jeść. A czasem niestety bardzo różnie z tym bywa.
smycze
Zaczerpnięte z: http://www.sxc.hu/

Którą karmę dla psa zakupić

Sucha karma dla czworonoga powinna być dobrana nie tylko do wieku, ale też do rozmiarów psa. Specjalnie skomponowana karma Brit Premium zaspokoi między innymi potrzeby psów o wrażliwych żołądkach jak też tych dynamicznych i pracujących.
furminator dla kota
Autor: sxc.hu
Zaczerpnięte z: sxc.hu

Najważniejsze towary przeznaczone do troski o naszego kociego pupila

Każdy posiadacz kota musi zaopatrzyć się we właściwe dla swojego kota towary. Korzystając z właściwych narzędzi i preparatów, można mieć pewność, że dobrze dbamy o stan fizyczny i stan psychiczny naszego kota, a to jest najistotniejsze.
mały kotek
Autor: grotos
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Smakowita i zdrowa karma dla kotów, czyli na co postawić: gotowe saszetki lub domowa kuchnia?

Mimo tego, że koty to osobliwe stworzonka, to mają swoich wiernych fanów. Nie bez powodu mówi się, że to nie człowiek jest właścicielem kota, tylko kot ma swojego człowieka. Jeśli raz zdecydujemy się na to, by wziąć pod opiekę miłego czworonoga, już nazawsze staniemy się ich „niewolnikami”. Jak porządnie zadbać o pożywienie naszego kotka? O czym musimy wiedzieć, by uchronić się od niepożądanych błędów? Przyjrzyjmy się tej sprawie dokładniej.
Karma dla psów
Zaczerpnięte z: www.sxc.hu

Karmy dla psów, które uwzględniają najważniejsze potrzeby czworonoga

Każdy pasjonat i jednocześnie właściciel psów z pewnością dba o to, by jego pupil zawsze był zdrów i szczęśliwy. Posiadanie psa wiąże się z ogromnym obowiązkiem, niemniej jest to także wielka przyjemność, gdyż żadne inne zwierzę nie przywiązuje się do człowieka tak trwale jak pies. By w jak najlepszy sposób troszczyć się o swojego czworonoga na pewno powinnyśmy pamiętać o jego potrzebach, między innymi tych związanych z dobrym odżywianiem.
biblioteka miejska
Autor: jef1947
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Wybór najwyższej obroży dla psów przed wyjściem na spacer

Weterynarze podkreślają, iż trzeba systematycznie wychodzić z psem na spacer. Też właściciele psów odpowiednio zdają sobie sprawę z tego, iż muszą regularnie wyprowadzać własne psy na spacer. Jednakże wyprowadzanie psów na spacer, szczególnie w mieście, zdoła sprawiać niektóre problemy.


Wybór najwyższej obroży dla psów przed wyjściem na spacer

Warto albowiem pamiętać o powyższym, że należy sprzątać po swoim psie wszelkie pozostawione poprzez niego nieczystości, a poza powyższym uważać na to, aby pies nie był za głośny.
Sklepy zoologiczne
Zaczerpnięte z: flickr.com

Karmę Brit oraz pojemnik na żywność na pewno dostaniesz w markecie zoologicznym w sieci

Twoje pociechy przez cały czas zrzędzą, że pragną mieć zwierzątka w mieszkaniu? Nie ma w tym nic wymyślnego, każdy maluch marzy o tym, aby posiadać własnego czworonożnego przyjaciela

Domowy pupil – jak troszczyć się o zwierzę oraz czym obecnie najlepiej kierować się w czasie podejmowania decyzji o jego posiadaniu?

Niestety, schroniska są przepełnione psami i kotami, które nie posiadają domów. Czasami, powodem tego stanu rzeczy jest fakt, że właściciele zwierząt, zanim przygarnęli sobie pupila, nie przeanalizowali tej decyzji. Następnie okazało się, że zwierze potrzebuje opieki, która ich przerasta. Z tego względu, jeśli myśli się o psie, kocie bądź chomiku, przede wszystkim trzeba wszystko faktycznie dokładnie przemyśleć. Co konieczne należy wziąć pod uwagę?
kot
Autor: sxc.hu
Zaczerpnięte z: sxc.hu

Rożnorodność akcesoriów dla zwierząt dostępnych na rynku, czyli rynek zoologiczny XXI wieku - zobacz co można kupić

Zwierzęta od zawsze były ważną część życia ludzkiego. Wielu z nas potrafi traktować je jak domownika chcąc zapewnić im jak najwyższe warunki do życia. Pupile wykorzystywane są w różnych zawodach,asystują w pracy policjantów, osób niepełnosprawnych czy przy rozwoju medycyny. Rynek zoologiczny, biorąc pod uwagę to wydarzenie, otwiera się coraz bardziej na potrzeby klienta oferując najnowsze akcesoria dla zwierząt – od tych największy jak psy czy koty, po te najmniejsze jak gryzonie czy rybki.Jeśli zaczniemy analizować gadżety dedykowane dla naszych pupili, można śmiało stwierdzić, iż świat oszalał.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.