Słowo o rozwoju zwierząt
biblioteka miejska
Autor: jef1947
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Wybór najwyższej obroży dla psów przed wyjściem na spacer

Weterynarze podkreślają, że trzeba regularnie wychodzić z psem na spacer. Również właściciele psów odpowiednio zdają sobie sprawę z faktu, iż powinni regularnie wyprowadzać swoje psy na spacer. Jednakże wyprowadzanie psów na spacer, zwłaszcza w mieście, zdoła sprawiać pewne kłopoty.


Wybór najwyższej obroży dla psów przed wyjściem na spacer

Trzeba albowiem wspomnieć o takim, że trzeba sprzątać po własnym psie wszystkie pozostawione poprzez niego nieczystości, a poza tym uważać na to, żeby pies nie był za głośny.
fotogram - zwierzęta
Autor: Instytut Kulturoznawstwa
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Niecodzienni pupile są coraz częstszym widokiem w polskich domach. Ich obecność wymaga jednak dobrego przygotowania.

Każdy ma jakiegoś bzika, każdy jakieś hobby ma… Tak kiedyś w swoim wielkim szlagierze twierdził dziecięcy zespół Fasolki. Trudno się z tym nie zgodzić. Przeważająca większość z nas oddaje się jakiejś pasji i jest w stanie uczynić dla niej naprawdę wiele.
leżący pies
Autor: Christopher "Rice"
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Troszcz się o swojego ukochanego zwierzaka i przeciwdziałaj chorobom

Każdy kto ma w swoim domu zwierzaka bardzo dobrze wie, że jego pielęgnacja czasami wymaga wiele czasu. Nieważne czy mamy kota, psa czy też chomika trzeba zagwarantować zwierzakowi odpowiednie warunki do życia jak również dbać o to, żeby był zdrowy. W utrzymaniu dobrego stanu zdrowia naszego zwierzaka pomogą nam przeróżne dostępne na rynku preparaty oraz akcesoria.
karma dla psów sklep internetowy
Autor: higetiger

Rozmaite akcesoria dla zwierząt i karma dla psów osiągalne online

Wiele osób uwielbia zajmować się zwierzętami, toteż w sprzedaży dostępne są wszelkiego rodzaju karmy i akcesoria dla psów, które można kupować w sklepach i w sposób online. Dzięki temu nawet najbardziej zapracowane osoby potrafią wybierać dla własnych zwierzątek właściwe produkty.
Płomyk szydlasty biały

O czym musi pamiętać każdy doświadczony hobbysta gołębi?

Hodowanie gołębi nie należy do prostych zadań, szczególnie dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z opisywaną działalnością. Przede wszystkim należy nadmienić, że do przywołanego hobby należy się przygotować, aby zapewnić ptakom jak najdoskonalsze warunki.
Kupno
Autor: Reynaers
Zaczerpnięte z: Reynaers

Interesujące akcesoria dla kotów dostępne w sklepach internetowych

Właściciele kotów nie powinni uskarżać się na brak pokarmów o wysokiej jakości, które byłyby idealne dla ich czworonogów. W doskonale zaopatrzonych sklepach zoologicznych uda nam się odnaleźć sporo ciekawych produktów, w tym również specyfiki do zwalczania pcheł.
smycze
Zaczerpnięte z: http://www.sxc.hu/

Którą karmę dla psa zakupić

Sucha karma dla psa powinna być odpowiednia nie jedynie do wieku, lecz również do rozmiarów pieska. Specjalnie skomponowana karma Brit Premium zaspokoi między innymi potrzeby czworonogów o delikatnych żołądkach i tych dynamicznych i pracujących.
domy wielorodzinne
Autor: Rafin Developer.
Zaczerpnięte z: Rafin Developer.

Preparaty na kleszcze oraz jedzenie dla piesków - czyli, co jest dobre dla naszego pupila

Posiadasz w domku psa? W takim razie powinieneś zadbać o jego zapotrzebowania! Idealna do tego karma i preparat przeciw kleszczom ma możliwość zdziałać więcej, aniżeli Ci się wydaje!
kot
Autor: Matthias Ripp
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Znakomite rozstrzygnięcie problemu związanego z utrzymaniem czystości w kuwecie kota za pomocą żwirku silikonowego.

W chwili zdecydowania się na posiadanie zwierzęcia w domu, należy rozważyć wszystkie za i przeciw. Rozumie się przez się, że nie jest to zabawka, jaką po pewnym okresie rzuci się na bok i zapomni. Stąd też decyzja musi być w 100 % należycie podjęta oraz rozważona. Duża ilość osób głównie podejmuje decyzję o posiadaniu psa albo kota. Co się z tym łączy, spore obowiązki, przy czym dogodniejsze dla nielicznych jest posiadanie kota. Dlaczego?
niebo w górach
Autor: Arnaud Abadie
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Koty - jedne z popularniejszych zwierząt hodowanych w domach

Doskonale z pewnością wiemy, iż nic tak nie nauczy dziecka odpowiedzialności, jak własne zwierzę. Jego pielęgnacja to nie jedynie sposób na nauczenie się troski o innych, ale także okazja na zawiązanie przyjaźni, jaka będzie trwała długie lata.


Koty - jedne z popularniejszych zwierząt hodowanych w domach

Na pewno wiele osób doskonale pamięta swoje pierwsze zwierzę - to, jak ono wyglądało, jak się nazywało, co lubiło jeść, jak wyglądały wspólne zabawy i tym podobne.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.