O roślinach, które możemy hodować
Altana w ogrodzie
Autor: kenneth casper
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Który domek ogrodowy na narzędzia wybrać? Jakie istnieją ich typy oraz na co zwracać uwagę?

Do pielęgnacji ogrodu używamy sporo narzędzi. Żeby były w dobrym stanie musimy gdzieś je przechowywać. Co najlepiej się do tego nadaje? Na pewno najlepsze są domki ogrodowe drewniane. Ale jaki wybrać?
Domki dla dzieci ze zjeżdżalnią
Autor: Garden Center
Zaczerpnięte z: http://www.gardencenter.pl

Trampoliny dla dzieci z siatką będą bezpiecznym miejscem zabaw

Czy patrzyliśmy na domki dla dzieci?. Jeśli mamy duży ogród, to niejednokrotnie zastanawiamy się jak go zaaranżować, tak żeby nasze dziecko miało w nim własny raj i miało szansę się bawić w interesujący sposób. Sporym powodzeniem cieszą się domki dla dzieci, które mają szansę okazać się plastikowe lub drewniane, duże oraz niewielkie, stabilnie postawione na ziemi lub na takim odpowiednim podwyższeniu.
Taras
Autor: IFTM Internorm
Zaczerpnięte z: IFTM Internorm

Czas na aranżację Twego ogrodu oraz balkonu - poczuj się jak w raju

Lato wprawdzie chyli się ku końcowi, ale upalna aura wcale nas nie opuszcza. Wieczory są już krótsze, ale z pewnością można je spożytkować na posiadówkę przy grillu. Hiciorem mitingów u moich kumpli, którzy mieszkają dość na uboczu miasta są rewelacyjne grillowane pieczarki.
ogród
Autor: Swallowtail Garden Seeds
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Sklep z akcesoriami ogrodniczym

Jeśli mamy ogród to doskonale wiemy, gdzie pójść, gdy musimy kupić coś do naszego kawałka ziemi. Każdy ogrodnik wie, gdzie jest sklep ogrodniczy, w którym da się zaopatrzyć się we wszystko, co jest niezbędne do dbania o ogród. W dzisiejszych czasach sporo osób decyduje się na uprawę mniejszego lub większego kawałka ziemi. Wielu ludzi decyduje się na ogrody za domem. Najczęściej są to ogrody kwiatami, choć ostatnio też grządki z warzywami.
Piknik na świeżym powietrzu

Nasz ogród...nasza duma

Sezon ogrodniczy w rozkwicie! Nasadzamy, przesadzamy, siejemy, by po skończonej pracy - ubrudzonym, ale ale jakże zadowolonym przysiąść pod drzewem i podziwiać nasze dzieło. A to dopiero początek sezonu! Dopiero przed nami relaks na relaks na zielonej trawie, wspólne śniadania czy też kwiaty w wazonie z własnego ogrodu. Nasz ogród... Nasza pasja.
w ogródku
Autor: Casey Hugelfink
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Śliczny i schludny trawnik przez cały sezon.

Ozdobą każdego polaka przeważnie jest jego ogród. Zwykle jednym z najistotniejszych, jak i wywierających wrażenie, elementów jest trawnik. Gęsta zieleń, dokładnie przystrzyżona trawa, jednolita gęstość- tego rodzaju atrybutów pragnie niejeden ogrodnik. Jak zatem sprawić, by nasz trawnik sprawiał, by sąsiadom rzedły miny na jego widok?
mogeton
Zaczerpnięte z: sklep.agrosimex.pl

Dowiedz się, w jaki sposób umeblować swój ogród

Nie ma niczym odpoczynek w pięknym i zielonym ogrodzie. Ogród to miejsce, w którym mamy szansę całkowicie poczuć, że żyjemy. przyjemne powietrze, przyroda i piękna aura, czy jest cokolwiek wspanialszego, aby czuć się zupełnie przyjemnie? Na świeżym powietrzu wolno spędzać przez cały dzień, spożywać posiłki, wolno chociaż tam trochę wypocząć, gdy znużymy się przycinaniem trawnika czy pielęgnacją krzewów.
stojaki na drewno
Autor: Bitterroot
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Funkcjonalne akcesoria w każdym ogródku

Spora grupa Polaków posiada dom, a przy nim ogród. Ci, którzy nie mają własnego domu, bardzo często mają ogródki działkowe, które rekompensują im te braki. Warto zatem poznać interesujące pomysły na ich urządzenie.

Które elementy wskazane jest nabyć do naszego ogrodu?

Spędzanie wakacyjnych dni w naszym przydomowym ogrodzie bez wątpliwości jest niebywale atrakcyjnym sposobem na zaaranżowanie wolnych dni. Każdy z nas lubi przebywać na świeżym powietrzu w otoczeniu własnego domu jednorodzinnego. W tym miejscu natomiast warto dostrzec, że stan naszych ogrodów pozostawia nam w szeregu przypadków mnóstwo do życzenia.
domek wśród drzew
Autor: kenneth casper
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Ładny ogród i odpowiednia altana, zapewnią nam udany wypoczynek podczas upalnych, letnich dni

Ogród to miejsce relaksu podczas letnich upałów jak również ciepłych wiosennych wieczorów. Jeżeli będzie odpowiednio urządzony z pewnością będzie dostarczał nam wiele radości, a odpoczynek w nim stanie się niezwykle przyjemny.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.