Czas świetności dla małych, osiedlowych małych sklepów bardzo dawno już minął

W czasach, gdy na każdym kroku trafiamy bardzo duże markety i tanie dyskonty, mało kto decyduje się na zakup produktów w małych punktach. Jasne że, wielkie znaczenie odgrywa w tym miejscu cena, bo małe sklepiki z reguły mają je wyższe.
pomoc
Autor: Moose.pl
Zaczerpnięte z: www.moose.pl


W zderzeniu z wielkimi marketami one po prostu nie mają szans, by konkurować z nimi ceną. Ogromnie często zdarza się i tak, że cena określonego produktu w hurtowni okazuje się być na takim samym poziomie, w jakiej oferują ją markety. Kogo więc wybierze klient tajemniczy klient nie ma potrzeby nawet pytać. Czy to znaczy, iż każdy prywatny przedsiębiorca z niedużym spożywczym punktem musi zwyczajnie zakończyć własną działalność? Niezupełnie, gdyż można powziąć kroki, które pomogą trwać dalej na rynku. Najwłaściwszym rozwiązaniem będzie w takiej sytuacji franczyza. Choć brzmi to obco, to jednakże ma możliwość okazać się w wielu przypadkach jedynym racjonalnym sposobem. Przedsiębiorca musi dokonać wyboru sieci, z którą będzie cały czas współpracować , a głównie tam się zaopatrywać. Jasne że, żeby miał taką możliwość musi wnieść określoną opłatę - to właśnie ta franczyza. Czy jest to korzystne? To jasne, gdyż ceny u franczyzodawcy zawsze są atrakcyjniejsze niż w pojedynczych hurtowniach. Mówiąc szczerze jest to jedyna szansa dla małego przedsiębiorcy, aby miał sposobność konkurowania z dużymi sieciami.
Jeżeli takiego kroku nie zrobi, jego działalność będzie skazana na fiasko.


Wejście do bardzo dużej sieci w teraźniejszych czasach jest po prostu przymusem.

Podoba Ci ten artykuł? To świetnie, sprawdź stronę (http://reset2.pl/) pod tym adresem. Zobaczysz tam większą ilość informacji na tego typu temat.

Samodzielne funkcjonowanie nie będzie korzystne na dłuższą metę.
18-06-2020
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.