Czy reklamy na telebimie może być skuteczna?. Sprawdź sam.

Ekrany diodowe, powszechnie mienione telebimami, stanowią dziś przedmiot sporu. Czy są efektywną formą reklamy? Czy mogą przynieść większe pożytki dla reklamodawcy? Jeszcze kilka lat wstecz były one nowością i jak żaden inny rodzaj promowania danej usługi czy wybranego artykułu przyciągały uwagę ewentualnego konsumenta.


Teraz telebimy opatrzyły się już odbiorcom, nie rzucając im się tak w oczy jak wcześniej. Reklamodawcy, jacy pragnęliby wybrać tą odmianę reklamy swoich wyrobów powinni zdawać sobie sprawę z tego, że sam ekran diodowy jako urządzenie nie jest wcale tak istotny.


administration
Autor: Guillaume Speurt
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Polecamy też

Czy powinniśmy postarać się o otrzymanie zwrotu podatku w związku z pracą za granicą? Który dokument będzie konieczny, aby starać się o zwrot podatku z Holandii

podatek
Autor: Wilson Hui
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Wyjeżdżając za granicę do pracy warto mieć na uwadze to, aby po powrocie rozliczyć podatek. Możemy w taki sposób otrzymać całkiem niezłą gotówkę, jaka okaże się bonusem do wcześniej wypracowanych pieniędzy.


Lokalizacja telebimu. Uważa się, iż doskonała lokalizacja telebimu to 99% powodzenia reklamodawcy.

Masz trochę wolnego czasu i masz ochotę poszerzyć wiedzę z omawianego tematu? Zatem naciśnij hiperłącze do witryny (http://www.antysolarsystem.pl/serwis.html) i tam delektuj się rzetelnymi wiadomościami.

Tego rodzaju nośniki najlepiej jest umieszczać w punktach, gdzie przypuszczalny klient zmuszony jest do popatrzenia na ekran. Świetnymi przykładami lokalizacji, jaka z pewnością da profity reklamodawcy będą: miejsca niedaleko dróg przelotowych, jakie charakteryzują się obfitym ruchem kołowym, pobliża dużych rozdroży z sygnalizacją świetlną (odbiorca zmuszany jest do zatrzymania się, spędzenia wielu momentów na przejściu jak też dostrzeżenia wyświetlających się reklam na telebimie). Najistotniejszymi czynnikami, którymi charakteryzuje się dobra lokalizacja będą: niezbędność zatrzymania się ewentualnego konsumenta, wymuszenie ujrzenia ekranu oraz nuda, pozwalająca odbiorcy skoncentrować się na nośniku z wyświetlającymi się treściami, które jego umysł będzie przyswajać. Nie sprawdzi się zaś telebim Karpacz umiejscowiony np. na parkingach blisko centrach handlowych, przy sklepach.


Fundamentalnym czynnikiem w zakresie reklamy jest możność dotarcia z danym przekazem do prawdopodobnego klienta.


Podług amerykańskich badań ruchomy obraz będzie ośmiokrotnie lepiej utrwalany przez klientów niż obraz statyczny.


Reklama na telebimie Gdańsk pozwala na przygotowywanie kampanii reklamowych podług indywidualnych projektów reklamodawcy a także wyborów klienta- Medas-Media.
04-09-2019
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.