Rejs firmowy po Morzu Śródziemnym

Oferujemy Państwu 7-dniowe rejsy firmowe luksusowym statkiem MSC
Fantasia po Morzu Śródziemnym. W czasie rejsu będzie się Państwem zajmował polski pilot, wykwalifikowana załoga oraz, podczas wypraw – bardzo dobry przewodnik.


Wyjazd integracyjny

W czasie morskiej wyprawy zawiniemy do najpiękniejszych portów, m.in. do Messyny. Sama wycieczka wyjątkowym statkiem MSC Fantasia będzie dla Państwa niezwykłym doświadczeniem – wielość atrakcji na statku, wspaniałe wnętrza i doskonała kuchnia na pewno uczynią Państwa wyjazd zapamiętanym do końca życia. Z nami wybierz się na podróżne motywacyjne. MSC Fantasia ze swoim kuzynem MSC Splendida są najpotężniejszymi statkami wycieczkowymi, jakie kiedykolwiek powstały dla europejskiego armatora. Oba statki są arcydziełem włoskiego stylu: doskonale połączono tutaj nowoczesną technologię, klasykę wystroju oraz różnorodne usługi. (Madera wakacje) Po raz pierwszy na statku, goście mogą chadzać po schodach Swarovski Crystal.
Transparentny sufit umożliwia pasażerom doświadczyć bajecznych chwil podczas obserwacji gwiaździstego nieba. Goście mają do dyspozycji 27,000 m2
różnych atrakcji takich jak np. interaktywne kino 4-D. Można naprawdę odnaleźć siebie, relaksując się podczas kojącego rejsu. Firmowe wyjazdy integracyjne, inaczej incentive, nie muszą być smutną koniecznością – z nami to wspaniała przygoda. MSC AUREA spa oferuje bardzo nowoczesne zabiegi jak np. aromaterapie i wiele więcej. MSC Fantasia to pierwszy statek wycieczkowy mający specjalną przestrzeń dla VIP-ów: uprzywilejowani pasażerowie przebywają w MSC Yacht Club z solarium.

Indywidualny lokaj pomoże przy check-in'ie, przeniesie bagaż, pomoże go rozpakować, zaserwuje tradycyjną angielską herbatę po południu!
MSC Fantasia to spektakularny poziom wśród rejsów, gdzie wszystkie
Państwa wakacyjne wizje się spełnią.

Propozycja zakwaterowania
Proponujemy Państwu nocleg w kabinach zewnętrznych oraz w kajutach z balkonem. Wszystkie kabiny posiadają udogodnienia: łazienkę z wanną, telefon, sejf, telewizor i mini- bar.

Kajuta zewnętrzna z balkonem
Kabina o powierzchni 18 m². Łóżka mogą być zarówno pojedyncze jak i podwójne
(na życzenie). Każda kajuta zawiera przestronną szafę, telefon, sejf, telewizor i mini-bar.
Dostęp do wi-fi (za dodatkową opłatą).

Kajuta zewnętrzna bez balkonu
Kabina o powierzchni 17-20 m².

Spojrzyj na opublikowany tutaj tekst, a niewątpliwie niesamowicie Cię zaciekawi, ponieważ odnajdziesz w tamtym miejscu ważne informacje dotyczące tego tematu.

Łóżka mogą być zarówno pojedyncze lub podwójne
(na życzenie). Każda kabina zawiera przestronną szafę, telefon, sejf, telewizor i minibar.
Dostęp do Internetu (za dodatkową opłatą).


Propozycja dla VIPów
Zapraszamy do skorzystania z oferty MSC Yach Club, dzięki której zdobędą Państwo szereg dodatkowych przywilejów. Zostaną Państwo zakwaterowani w oddzielnej części statku, w luksusowych apartamentach, wyposażonych w dobrym stylu. Przez całą dobę do Państwa dyspozycji będzie
luksusowa obsługa przez kamerdynera oraz dostęp do punktu consierge.
Będą Państwo mogli zasmakować ekskluzywne przysmaki i posiłki, wina i koktajle w specjalnych miejscach the Top Sail Lounge, the One Pool Bar, L’Etoile.Goście MSC Yacht Club mają także do wyłącznego użytku kąpiele SPA i bar.Ciekawe oferty wycieczek na Biuro podróży Strefapodrozy
10-09-2019
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.