Przytulny klimat w ogrodzie dzięki funkcjonalnym meblom z technorattanu

W odpowiedni sposób dobrane meble ogrodowe mogą odmienić niemalże każdą ogrodową altankę w przytulne i wygodne miejsce do spędzania wolnych wieczorów pośród przyjaciół i rodziny. Inwestując w meble trzeba jednakże zwrócić uwagę nie tylko na ich zewnętrzną formę, lecz również na wytrzymałość. Jeżeli zależy nam na długim użytkowaniu produktów, technorattan pozostaje najkorzystniejszym wyborem.

meble ogrodowe
Zaczerpnięte z: pixabay.com
Technorattan to sztuczne tworzywo wykonane z polietylenu, które odznacza się szczególną trwałością i długą żywotnością – jest on odporny na wilgotność, promieniowanie UV i oddziaływanie ekstremalnie wysokich i niskich temperatur. Materiał ten nie wybarwia się wskutek słońca, jak również nie jest podatny na uszkodzenia mechaniczne. Wykazuje on elastyczność i z łatwością wytrzymuje nacisk dużej siły, bez obawy o powstanie nieestetycznych rys i pęknięć. Jeśli więc interesuje nas wyjątkowo trwała sofa technorattan to tworzywo, które powinno nas zaciekawić. Kolejną korzyścią technorattanu jest jego wymiar ekologiczny.


Polecamy też

Meble do hotelu oraz pensjonatu - wyborna jakość, charakter i funkcjonalność

Śniadanie do łóżka
Autor: romana klee
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Meble do hotelu czy też pensjonatu na pewno nieznacznie różnią się od mebli do domu oraz mieszkania. Firmy działające w branży meblowej proponują współcześnie wszechstronne wyposażenie do hoteli, pensjonatów albo restauracji hotelowych, tak więc oferta jest istotnie rozległa.


Materiał ten świetnie nadaje się do ponownego wykorzystania oraz do poddania procesowi recyklingu, a podczas jego wykonywania nie tworzą się niekorzystne dla przyrody odpady. Technorattan nie zawiera w swoim składzie żadnych substancji toksycznych czy szkodliwych dla zdrowia, co umożliwia spokojne stosowanie go w pobliżu dzieci i w kontakcie z żywnością. Pielęgnacja technorattanu jest wyjątkowo nieskomplikowana – wystarczy tylko zetrzeć powierzchnię wilgotną ściereczką, aby z łatwością zmyć kurz i inne zabrudzenia. Stylowa, technorattanowa plecionka będzie się niebanalnie prezentować w połączeniu z innymi materiałami – np. ze skórą czy z drewnem – dając meble, które wyróżniają się jeszcze większą elegancją i funkcjonalnością.

ogród
Autor: Nick
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Pomimo wszelkich tych korzyści technorattan wciąż nie cieszy się zbyt wielkim powodzeniem. Przyczyną tego jest przede wszystkim wysoka cena produktów wytworzonych z tego materiału. Uwzględniając jednak ich wytrzymałość cena wcale nie jest nieadekwatna, dlatego też warto przemyśleć zakup mebli z technorattanu. Jeżeli interesuje nas trwała, a jednocześnie stylowa sofa technorattan to jedyny właściwy wybór. Poza tym widoczny w technorattanowych meblach styl retro z pewnością nigdy nie przestanie być modny.
15-06-2019
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.