Czemu należy karmić swoje zwierzęta dobrymi karmami, zalety produktów firmy Purina.

Wiele osób mając w domu psa czy kota karmi go tym, co pozostaje po jakiś posiłkach. Jednak nie będzie to najlepsze wyjście i w dłuższym okresie czasu może spowodować kłopoty ze zdrowiem naszego zwierzaka.


purina one
Autor: Federation European Cyclists'
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Domowe posiłki zawierają dużo rozmaitych przypraw, czasem też w nich będą konserwanty i barwniki, co niestety nie jest pożądane dla futrzastych przyjaciół. Dlatego też jeśli chce się mieć w domu rzeczywiste zwierzęta, a nie ich futrzane repliki, to koniecznie należy zadbać o ich należyte żywienie. Bardzo dobre będą tu odpowiednie karmy, a bardzo dobrym producentem jest Purina. Ma ona w ofercie produktowe linie dla zwierzaków w różnym wieku, między innymi psiaki będą się niesamowicie zajadać karmami z serii pro plan purina - ceneo.pl.


Specjalistyczne karmy dla psów i kotów mają wiele zalet, z tego też powodu są zdecydowanie bardziej polecane zamiast domowego żywienia.

Widzisz właśnie niezwykle ciekawy wpis, więc na pewno zaabsorbuje Cię też ten udostępniony (http://prokad.com.pl/bramy/przemyslowe/) materiał - on również jest godny Twojej uwagi.

Po pierwsze posiadają one dobrze zestawione składniki, wybrane nie tylko pod kątem danego gatunku, ale także wieku. Na przykład seria purina cat chow jest dostępna w wersji dla młodych, rosnących kotów, zwierząt dorosłych i seniorów. Każdy z rodzajów karmy dostosowany jest ze względu na konkretne potrzeby zwierząt, z uwzględnieniem witamin, minerałów i zapotrzebowania na kalorie.


Polecamy też

W jaki sposób opanować domowe finanse?

pokazy firmowe na trampolinach
Autor: Dave Herholz
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Znów musiałeś pożyczyć pieniądze na nieprzewidziane wydatki? Nie jesteś w tym osamotniony. Z kierowaniem budżetem domowym ma kłopoty aż 80% dojrzałych Polaków, a ponad połowa z nas nie gromadzi oszczędności.


Poszczególne serie tego producenta różnią się trochę od siebie, chociaż wszystkie trzymają jakościowe normy. Na przykład purina one (sprawdź mój blog) zawiera formułę Actilea, jaka znacznie będzie wspomagała układ odpornościowy zwierząt.
03-09-2021
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.