Promocja outdoor jest w Polsce coraz popularniejsza. Moda na ten typ promowania własnej spółki przyszła do nas z Zachodu

Telebimy zaledwie dziesięć lat wstecz były tak niespotykanym widokiem, że jak głosi miejska legenda, były przyczyną kilku stłuczek w naszych miastach, ponieważ kierowcy nie mogli oderwać od nich wzroku.


Sylwestrowy makijaż glam grunge
Autor: Golden Rose
Zaczerpnięte z: Golden Rose


Dzisiaj już są integralną częścią miejskiego pejzażu.


Jeżeli jesteś mieszkańcem Mazowsza i ciekawi Cię telebim Warszawa Plac Zawiszy jest idealnym miejscem, żeby zlokalizować swoją reklamę - widziałem telebim na placu Zawiszy w Warszawie. Plac znajduje się w centrum, przy krzyżówce z Alejami Jerozolimskimi. Jest to ożywione miejsce, ponieważ są tam linie tramwajowe i autobusowe. Nieopodal jest także dworzec.

Jeśli zaciekawił Cię omawiany tekst, bez ociągania przeczytaj dodatkowo inne warte zerknięcia (https://www.progresdisplays.pl/) wpisy - niewątpliwie również Cię zaabsorbują.

Wobec tego możemy mieć pewność, że naszą reklamę każdego dnia zauważy cała rzesza ludzi. Telebim nie jest ogromny, ma 8 metrów kwadratowych, ale jest tak ustawiony, że zauważy go każdy pieszy lub kierujący pojazdem.


Polecamy też

Kołobrzeg - bez wątpienia miasto, które należy zwiedzić

Bogaty wybór elementów pozwala doskonale dopasować osłonę do każdej instalacji
Autor: Armacell
Zaczerpnięte z: Armacell
To z całą pewnością jeden z największych oraz najbardziej rozpoznawalnych uzdrowisk w naszym kraju. Słynie z imponujących widoków, niezwykle interesującej historii, długiego mola, licznych festiwali, źródeł wód mineralnych, złóż borowinowych a także solanek.


Telebimy są również doskonałą formą promocji w mniejszych miastach.

Aby zgłębić wiedzę na przedstawiany temat obejrzyj stronę, która posiada ciekawe dane na ten temat - wystarczy kliknąć!

Nawet nie musi być to miasto wojewódzkie. Trzeba wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów albo zaskoczyć ich nowatorskimi ideami. Jeżeli więc jesteś mieszkańcem Radomska niedaleko od Piotrkowa Trybunalskiego, nie możesz odstąpić od myśli o innowacyjnym sposobie promocji, tylko dlatego, że nie żyjesz w stolicy. Jeśli interesuje Cię reklama na telebim Radomsko zapewne jest tym miejscem, gdzie dzięki nowym pomysłom sprzedasz więcej własnych produktów -> link referencyjny.


Telebim jest niezwykle skuteczną formą reklamy. Od wieków wiadomo przecież, że ludzie to wzrokowcy, wobec czego spot wciąga ich bardziej.
01-08-2020
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.