Mieszkanie musi być piękne, żebyśmy chcieli do niego wracać - z racji tego warto pamiętać, aby ściany w pokojach nie były puste i białe

Mury wyrażają dużo o właścicielach domu. Zazwyczaj wiszą na ścianach płótna lub są namalowane różne portrety. Wobec tego możemy spróbować rozgryźć upodobania pani domu.


Dodatkowo, jeżeli płótno jest ciekawe, zapamiętamy miejsce, w którym spędziliśmy czas i będziemy mieli ochotę do niego wrócić.


buty ziomowe
Autor: VIVOBAREFOOT
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Polecamy też

Promocja outdoor jest w Polsce coraz popularniejsza. Moda na ten typ promowania własnej spółki przyszła do nas z Zachodu

Sylwestrowy makijaż glam grunge
Autor: Golden Rose
Zaczerpnięte z: Golden Rose
Telebimy zaledwie kilkanaście lat wstecz były tak niezwykłym widokiem, że jak głosi miejska legenda, były powodem kilku stłuczek w polskich miastach, gdyż kierowcy nie byli w stanie nie patrzeć na nie.


Bardzo często mamy możliwość zauważyć różnego typu malunki na murach w prywatnych domach, ale także w szkołach lub w centrach handlowych. W obecnych czasach rozpoznawalne są także murale, które zajmują przestrzeń publiczną. Dziś malowanie murali można już zlecić i artysta wykona upatrzony przez nas wizerunek (sprawdzone malowanie murali).

Czy istotna witryna sprosta Twym oczekiwaniom? Sądzę, że tak. Tam także czekają na Ciebie ciekawe wpisy. Zachęcam!

Jeśli dom jest naszą własnością, możemy zlecić artystyczne malowanie ścian zewnętrznych. Na pewno podniesie to walory estetyczne naszej posesji i będziemy zachętą turystyczną naszego miasta. W Krakowie na przykład urządzane są wycieczki śladem ulicznych murali (więcej artystycznego malowania ścian na ideamo.pl). Jeśli będziemy mieć ochotę możemy również obraz zamówić dla żłobka albo liceum. Maluchom na pewno przypadną do gustu motywy z lubianych bajek na ścianie, a starsze pociechy docenią piękne, wielkie malunki krajobrazów lub widoków metropolii.


Jeśli pragniemy zamówić mural, warto skontaktować się z profesjonalną firmą, z którą przedyskutujemy nasz pomysł i która dokona bezpłatnej wyceny.


Na bazie ich praktyki i rad będziemy mogli udoskonalić malowidło.

Nie masz pewności odnośnie tamtego tematu? Po prostu sprawdź informacje dostępne dokładnie tutaj. Wszystko jest dogłębnie opisane.

Na pewno sprawi to, że efekt końcowy będzie nas zadowalał przez wiele lat.
04-09-2019
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.