Wakacje w mieszkaniu wcale nie muszą być nudne

Mało kto może pozwolić sobie na to, aby zegnać dwa miesiące wakacji z maluchami na wyjeździe. Pozostaje przeto wyszukanie im – o ile naturalnie same tego nie uczynią – jakiegokolwiek zajęcia.


Jakie to atrakcje? Na początek wspólne pichcenie, dokładniej rozmaitych pyszności z owoców, których latem nie brakuje.
Billboard
Autor: Daniel Oines
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Nawet kilkuletnie maluchy poradzą sobie z siekaniem – koniecznie pod dozorem oraz najodpowiedniej specjalnym dziecięcym kozikiem – truskawek czy też obieraniem bananów. Wybierzcie się razem na targ, pozwól potomkowi wyselekcjonować komponenty po czym przyrządźcie wspólnie w domku kolorową sałatkę owocową.

Masz ochotę na kolejne interesujące wpisy? Nie ociągaj się! Przygotowaliśmy ich przecież dużo. Zatem naciśnij (https://tempex.com.pl/) i ciesz się ostatnimi opisami.

Albo galaretki z kawałeczkami truskawek. Ze starszymi latoroślami możemy spróbować upiec ciastka. Jednak miej na uwadze: idzie o to, ażeby maluchy jak najwięcej wykonywały same. Ty jedynie pomagaj, a następnie ciesz się smacznym deserkiem.


Wakacje oraz lekcja? Tak, o ile zorganizujesz to właściwie. Starczy wypożyczony z biblioteczki albo zdjęty z półki w domu atlas roślin, zwierząt albo owadów, szkło powiększające i rzecz jasna chętne na wycieczkę dziecko. Pobuszujcie razem w murawie, przyjrzyjcie się drzewom a także wypatrujcie ciekawych osobliwości. Kiedy nie masz zbyt dużo czasu dla malucha, a grymasi, że nie wie, co ze sobą uczynić, zasugeruj mu, aby nauczyło się pewnej czarodziejskiej sztuczki. W necie jest bezmiar instruktażowych materiałów o rozmaitym szczeblu trudności, dzięki którym bez trudu ją opanuje.
Pamiętaj tylko, aby, jeśli już poćwiczy, znaleźć chwilkę dla malutkiego maga, by zdołał do woli nachwalić się swą nową umiejętnością. Być może nauczy sztuczki również i Ciebie?
22-07-2022
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.