Otrzymałeś sporą sumę pieniędzy i planujesz je gdzieś ulokować? Kilka zdań o private banking.

Zaoszczędzileś sporą sumę pieniędzy? Nabyłeś zwycięski kupon w Totolotku? A może masz wielkie zarobki? Przeciętne oferty bankowe nie są dla ciebie. Dużo banków (w tym też i te z naszego kraju) posiada ofertę osobną dla najbogatszych klientów – w mowie Szekspira zowie się to private banking.
Kredyt w gotówce
Autor: Arek Olek
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Przedstawmy najważniejsze cechy takiej oferty.

Zaintrygował Cię niniejszy artykuł? Jeśli tak, to śmiało zobacz, co znajdziesz w ofercie radca prawny kalisz, która tyczy się podobnej kwestii.

Przede wszystkim, bankowość prywatna odznacza się osobistym podejściem do klienta. Każdym posiadaczem rachunku tego sortu opiekuje się zawodowiec, który jest odpowiedzialny za znalezienie wartych uwagi opcji. Należy to uwypuklić – osoba, która może obracać znacznymi aktywami (zwykle powyżej miliona złotych), wybiera specjalnie pod nią stworzone oferty. W czasach kryzysu, kiedy instytucje finansowe cierpią na skromniejsze wpływy do skarbców, klient chcący włożyć spore sumy jest na wagę złota. Dlatego taka osoba ma zagwarantowane znacznie lepsze warunki niż szary obywatel, posiadający konto ROR.

Idąc dalej, bankowość prywatna daje asystę przy inwestowaniu zebranych sum. To jasne, że nie warto trzymać bez użytku wielkich kwot, mądrym rozwiązaniem jest namierzenie jakiejś opcji, by te środki pomnożyć. Fachowciec, który jest oddelegowany do kompleksowej usługi bogatego klienta, może wesprzeć przy kupowaniu akcji na giełdzie. Wiele banków gwarantuje również wsparcie przy innych gatunkach inwestycji. Dobrym przykładem jest wkładanie środków w sztukę.


Polecamy też

Sprawdź, jakie ubezpieczenia pojazdów obecnie warto zakupić. Co najmocniej polecamy?

biznes
Autor: World Trade Organization
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Ubezpieczenia samochodu to niezwykle istotna sprawa. Jeżeli masz w planach zakup nowego pojazdu, wtedy zdecydowanie powinieneś wziąć to pod rozwagę.

Tertio, private banking (sprawdź np.: ) to komfortot.

Sprawdź bez marudzenia ten wpis ze strony (https://waliduda.pl/) opisującego analogiczne posty, ponieważ on z pewnością również jest godny Twojego zainteresowania.

Każdy klient otrzymuje pewność, że jego aktywa są bezpieczne i że może w każdym momencie uzyskać wsparcie. Banki bardzo cenią bogatych klientów, dlatego można spodziewać się najwyższej jakości obsługi.

Więcej wieści na temat bankowości prywatnej dostaniesz, gdy osobiście udasz się do danego banku. Warto wiedzieć, że bankowość prywatna opiera się na indywidualnym podejściu, dlatego wielu konkretów nie znajdziesz w katalogach reklamowych bądź na portalach online.
17-01-2021
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.